StoryEditor

Mario Cimmaro je späť. Legendárna telenovela prichádza s úplne novými časťami

12.06.2023, 06:53
Autor:
redred

Epický príbeh lásky, vášne a pomsty, ktorý uchvátil celý svet, je späť. Diváčky a diváci sa môžu tešiť na všetky svoje obľúbené postavy, ale aj na úplne nové a nemenej zaujímavé charaktery.

Spomínate si, čo sa stalo v roku 2003? Televízny svet na tento rok nezabudne, na obrazovky totiž prišla jedna z najobľúbenejších telenoviel vôbec – Skrytá vášeň.

Okamžite sa stala hitom, predala sa do viac než 100 krajín a zamilovali si ju aj diváci na Slovensku. Verných fanúšikov si zachovala aj po takmer dvoch desaťročiach a tí sa dožadovali nových príbehov. A aj sa dočkali: v roku 2022, takmer dve desaťročia po úplne prvej epizóde vzniklo pokračovanie Skrytej vášne.

image

Skrytá vášeň - príbeh pokračuje.

A iba o niekoľko mesiacov neskôr, od pondelka 19. júna 2023 o 15:15 hodine, si nové časti pod názvom Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje budú môcť každý pracovný deň a vždyv dvoch častiach za sebou vychutnávať aj diváci televízie Doma.

„Som veľmi rada, že na dnes už kultovú telenovelu Skrytá vášeň môžeme nadviazať jej úplne novým pokračovaním a potešiť tak všetky jej dlhoročné fanúšičky a fanúšikov. Televízia Doma tak opäť potvrdzuje, že prináša ten najatraktívnejší premiérový obsah v rámci žánru romantických seriálov a telenoviel,“ približuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

image

Skrytá vášeň - príbeh pokračuje.

V pôvodnej Skrytej vášni bol plán pomsty bratov Reyesovcov rodine Elizondovcov zmarený, lebo sa zamilovali do sestier Elizondových a stali sa jednou rodinou. O dvadsať rokov neskôr patria k najvplyvnejším rodinám v meste San Marcos, no ich pokoj sa začne rúcať, keď sa synovia Juana Reyesa a Normy Elizondovej - Erick a León, stanú hlavnými podozrivými zo zločinu.

Napätie sa stupňuje, keď čelia starým a novým rivalom, skúmajú nové šance v láske a stretávajú sa s rôznymi výzvami, ktoré skúšajú puto, ktoré ich spája.

image

Skrytá vášeň - príbeh pokračuje.

Tvorcovia v premiérových častiach posunuli známu romantickú značku na novú úroveň, čaro pôvodného seriálu však ostalo zachované. Nová Skrytá vášeň sa kompletne natáčala v malebnom historickom mestečku v Kolumbii, o krásne scenérie tak nie je núdza.

Čo je však najlepšie, ponuku zahrať si v seriáli prijali všetci kľúčoví herci známi z pôvodnej série. A to aj vrátane kubánskej hviezdy Maria Cimarra, ktorý stvárňuje ikonickú postavu Juana Reyesa, a túto jar si na Slovensku zasúťažil v úspešnej tanečnej šou Let‘sDance. Popri známych tvárach sa divákom predstaví aj nová generácia Reyesovcov.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
20. september 2023 16:01