Na hrane bude tento týždeň diskutovať predseda vlády SR Ľudovít Ódor.
StoryEditor

Do horúceho kresla v diskusii Na hrane si tentoraz sadne predseda vlády Ľudovít Ódor

14.06.2023, 19:44
Autor:
redred

Divákom ponúknu aj prieskumy agentúry AKO. Konkrétne pôjde o prieskum o „hlasovaní“ Slovákov o dôvere vláde a aktuálny prieskum preferencií.

Za štandardných okolností sa každý týždeň, vo štvrtok večer, v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Tento týždeň ale dramaturgia relácia urobil výnimku. 

Moderátorka, dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková tento raz privíta v štúdiu len jedného hosťa, no zato toho aktuálne najzaujímavejšieho. Pozvanie do diskusie prijal vo štvrtok 15. júna predseda vlády SR Ľudovít Ódor.

Hovoriť budú o vládnom programe v parlamente, o vstupe do politického ringu, o postojoch politikov k vláde, ale aj o opatreniach vlády v sociálnej sfére, o adresnej pomoci, o potrebe konsolidačných opatrení, či o konkrétnych opatreniach v boji proti dezinformáciám.

Divákom ponúkneme prieskumy agentúry AKO pripravené pre reláciu Na hrane – prieskum o „hlasovaní“ Slovákov o dôvere vláde a prieskum preferencií.  

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie  na webe www.hrane.joj.sk.

Sledujte Na hrane vo štvrtok o 21:50 hodine na JOJke a aj na novej spravodajskej stanici JOJ 24.

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
26. september 2023 20:27