StoryEditor

Poznáme detaily a vizuál novej reality šou, ktorú odvysiela Markíza počas leta

23.06.2023, 16:03

Televízia pripravila do vysielania 10 epizód, pričom v každej z nich si diváčky a diváci budú môcť pozrieť príbehy 3 účinkujúcich.

Markíza aj na leto, počas ktorého televízie štandardne nevyťahujú premiérové programy, pripravila pre svojich divákov novinku. A to rovno jednu z najromantickejších reality šou na svete. Poznať ju môžete aj zo zahraničia, kde sa s úspechom vysiela už dlhé roky. 

image

Schvália rodinní príslušníci neveste šaty?

V novinke s názvom Šaty snov si budú budúce nevesty za pomoci rodiny vyberať outfit na najdôležitejší deň svojho života. Diváci podľa televízie môžu čakávať, že nevesty budú mať rôzne netradičné požiadavky. A ževraj nie len nevesty. 

image

Šaty snov prinesie Markíza cez leto.

„V novej reality šou TV Markíza Šaty snov uvidíme ľudí, ktorí si vyberajú svoje ideálne šaty pre najdôležitejšie momenty ich života – čím nemusí byť vždy len svadba. A aj keď sa to často nezaobíde bez prekvapení a nečakaných zvratov, majitelia módnych salónov robia všetko pre to, aby hľadanie skončilo happy endom,“ informoval o novej letnej reality šou PR manažér TV Markíza Lukáš Kočíšek. 

image

V reality šou Šaty snov budú správny outfit hľadať aj muži.

Novú reality šou Šaty snov vyrobila TV Markíza v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Karlsbridge. Pripravených máme 10 epizód, pričom v každej z nich si diváčky a diváci budú môcť pozrieť príbehy 3 účinkujúcich.

V prvých dvoch epizódach si bude hľadať svoje šaty snov šesť Slovákov, pričom z nich bude jeden muž. V úplne prvej časti bude hľadať svoje šaty snov Saša, ktorá plánuje svadbu až v Rumunsku, a chce vo svojich šatách nielen tancovať, ale aj sa v nich potápať.

image

Známa reality šou Šaty snov prichádza na Slovensko.

Zároveň musí myslieť aj na to, že jej budúci svokor je kňaz. Extravagantný operný spevák Matej pátra po obleku, v ktorom by zažiaril na vianočnom koncerte. A tehotná Záhoráčka Erika, má jedinú túžbu – byť na svojej svadbe pre svoju lásku z internetu za absolútnu princeznú.

image

A šou Šaty snov bude nevestám pomáhať vyberať svadobnú róbu rodina.

V druhej epizóde, o týždeň, bude „loviť“ svoje šaty snov mladá mamička Viktória, ktorá hľadá jednoduché šaty, no jej otec má predstavu úplne opačnú. Letuška Majka chce netypické splývavé svadobné šaty bez rukávov. Ako jej výber ovplyvní nečakaná spomienka z detstva?

A zhodne sa tretia nevesta Patrícia s vlastnou mamou v tom, ktoré sú tie pravé princeznovské svadobné šaty, a ako hlboký majú mať výstrih?

image

Reality Šaty snov môžete poznať aj zo zahraničia.

novú reality šou Šaty snov budeme napokon vysielať od 12. júla každú stredu o 20:30 hodine v dvoch častiach za sebou.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
29. september 2023 20:31