StoryEditor

Leto na Markíze: Šaty snov, Winnetou, Godzilla vs. Kong, ale aj nová Skrytá vášeň

24.06.2023, 18:50
Autor:
redred

Televízny líder uvedie počas leta nové programy, ale aj reprízy populárnych programov. V ďalších dňoch prinesieme letný program Jojky aj RTVS.

TV Markíza

Letným highlightom na Markíze je premiérový úspešný český kriminálny seriál Odznak Vysočina, ktorý vysielajú každý utorok a štvrtok o 20:30 hod., hlavnú úlohu v ňom stvárňuje obľúbená slovenská herečka Monika Hilmerová.

V oba dni vytvára Odznak Vysočina vo vysielaní dvojičku s ďalším obľúbeným českým krimiseriálom Policie Modrava, v ktorom hlavnú úlohu taktiež zverili Slovenke – populárnej Soni Norisovej.

Okrem toho v pondelky o 20:30 hodine v dvoch častiach za sebou reprízujú seriálový hit Druhá šanca, v stredy od 12.7. odštartuje nová šou Šaty snov, na ktoré o 22:45 hodiny nadviaže komediálny seriál Najhorší týždeň môjho života. Od piatka až do nedele bude prime-time patriť filmom. No a slot o 17:55 hodiny v pracovných dňoch tradične vyplnia Rodinné prípady.

image

Odznak Vysočina.

Prinášame prehľad premiérových filmov, ktoré uvedie Markíza počas leta. Tešiť sa môžete na Godzilla vs. Kong, Arrival: Prvý kontakt, Blade Runner 2049, Sami proti presile, či Takmer dokonalé tajomstvá. Odvysielajú aj Čeľuste: Ľudská návnada, Mama alebo ocko, Superinteligencia, Bláznivá dovolenka v GréckuMalé veci a Šokujúce odhalenie.

Čakajú vás aj premiérové seriály počas leta - Bob miluje Abisholu prvú aj druhú sériu od 3. júla vždy pondelka do piatka o 11:00 hodine v dvoch častiach za sebou, piatku radu seriálu Mladý Sheldon od 11. augusta v rovnakom slote po 11:00 hodine v dvoch častiach za sebou, ale aj 19. sériu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad. Ten uvedú od 8. augusta každý pracovný deň o 12:15 hodine v troch častiach za sebou.

image

Bob miluje Abisholu.

Markíza prinesie aj premiéru slovenskej verzie novej reality šou, ktorú poznáte zo zahraničia Šaty snov. V nej si nielen nevesty budú vyberať za pomoci rodiny svoje vysnené šaty na najdôležitejší deň života. O reality šou sme už podrobnejšie písali v tomto článku. 

TV Doma

Od 3. júla budú každý pracovný deň o 19:00 hodiny ponúkať v dvoch častiach za sebou premiérový romanticko-komediálny seriál s názvom Krajšia ako ty. Doktorka Efsun musí zanechať idylický dedinský život, keď je proti svojej vôli vtiahnutá do chaosu veľkomesta. Pomáha viesť kliniku krásy, čelí istanbulskej smotánke, prekonáva problémy a hľadá svoju cestu životom. A objaví nielen dávno stratenú matku, ale aj nečakanú lásku...

image

Krajšia ako ty.

Efsun sa po 21 rokoch stretne s matkou, ktorá ju oklamala, že je chorá a umiera. Kvôli tomu príde do Istanbulu, kde sa dozvie, že mama musí ísť na operáciu a bude 3 mesiace mimo jej najväčšej a najúspešnejšej kliniky plastickej chirurgie v Turecku. Efsun prinúti, aby počas jej neprítomnosti pracovala na klinike. Tam Efsun zistí, že vodič, ktorý ju priviezol do Istanbulu je Emir, syn matkinho partnera vo firme a hlavný plastický chirurg kliniky. Emir sa obáva, že mu Efsun chce kliniku prebrať, preto jej kladie polená pod nohy a popri tom sa do nej zaľúbi.

No a od 19. júna o 15:15 hod. spustili dlho očakávané premiérové pokračovanie legendárnej telenovely Skrytá vášeň, ktoré uvádzame pod názvom Skrytá vášeň – Príbeh pokračuje. Podrobnejšie sme o pokračovaní legendárnej telenovely písali tu.

Večer od 21:00 hodiny pokračujú na TV Doma od pondelka do piatka obľúbené kultové sitkomy Krok za krokom a Priatelia.

image

Skrytá vášeň.

TV Dajto

Prinesú napríklad obľúbene filmové serie VinnetouŽandár s Louisom de Funèsom či filmy o Batmanovi. Už 29. júla štartuje najvyššia slovenská futbalová liga, ktorá pôjde prvé týždne v silnom čase o 20:30 hodiny. ďalej budú klasicky pokračovať obľúbene sitkomy ako Teória veľkého treskuPriateliaDva a pol chlapa či M*A*S*H.

O 18:55 hodine uvedú v reprízach z Markízy nový seriál Bob miluje Abisholu a následne premiérovú 5. sériu seriálu Mladý Sheldon.

Markíza KRIMI

Najväčším highlightom v letnom vysielaní Markíza KRIMI bude slovenská premiéra svetového seriálového krimihitu s názvom Polícia Chicago (Chicago P.D.). 

image

Špecialisti.

Štartuje 19. júna a diváci ho budú môcť sledovať vždy od pondelka do štvrtka o 20:50 hodiny v dvoch častiach za sebou. Pokračovať vo vysielaní budú nové časti úspešného českého seriálu Špecialisti, ktorý od 14. júla obsadí už aj piatkové večery, vysielať sa tak bude od piatka do nedele o 20:50 hodiny a taktiež v dvoch častiach za sebou. Nedeľné noci okolo 23:00 hodiny budú patriť skutočným kriminálnym prípadom v mrazivej premiérovej sérii S chladom zabijaka.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
25. jún 2023 10:08