StoryEditor

Júl na Disney+: Animované sci-fi príbehy, rodinná sága aj nočné výstrelky upírov

25.06.2023, 13:19
Autor:
redred

Dňa 7. júna bude chýbať len 100 dní do oslav 100. výročia založenia spoločnosti Disney a aj preto streamer Disney+ prináša počas júla niekoľko pôvodných seriálov.

Pri tejto príležitosti streamer prinesie spomienkové krátke filmy Kúpací deň [Bath Day], Staviteľ Mickey [Building a Building], Vodná mánia Aquamania], Tanec kostlivcov [Skeleton Dance], Goofyho gymnastika [Goofy Gymnastics] a Figaro a Frankie. Dňa 28. júna zasa Disney+ uvedie úplne nový krátky film Parník Silly [Steamboat Silly], ktorý doplní pôvodný film Parník Willie [Steamboat Willie], vďaka ktorému strieborné plátno poznalo Myšiaka Mickeyho.

image

Futurama.

FUTURAMA

12. júla a 24. júla

Po krátkej desaťročnej prestávke sa seriál Futurama triumfálne vynoril z kryogénnej trúby s kompletným pôvodným obsadením a nedotknutým satirickým duchom. V desať nových častiach 11. série si každý najde niečo pre seba. Noví diváci si môžu obľúbiť seriál od tejto série, zatiaľ čo dlhoroční fanúšikovia spoznajú rozuzlenie desaťročia trvajúcich záhad. K tím patrí aj vývoj velkolepého milostného príbehu Frya a Leely, záhadný obsah Nibblerovho koša na odpadky, tajná história zlého robota Santu či odhalenie miesta, kde sa nachádzajú Kifove a Amyine žubrienky. Medzitým v meste vznikne nová pandémia, pretože štáb skúma budúcnosť vakcín, bitcoinov, „kultúry rušenia“ (cancel culture) a streamovanej televízie. Od 24. júna nájdete na streame novú časť každý pondelok a to aj 10. a 11. sériu Exkluzívne na Disney+.

image

RISKANTNÁ ZNÁMOSŤ.

ABC

RISKANTNÁ ZNÁMOSŤ

12. júla

Noc plná vášne vedie k láske medzi podvodníkom Charliom (Milo Ventimiglia) a agentkou CIA v utajení Emmou (Cathrine Haena Kim), ktorým nevedomky hrozí pracovný konflikt. Zatiaľ čo Charlie rozširuje „rodinné podnikanie“, aby mohol nadobro vypadnúť, Emma je blízko pomstychtivému zločincovi, ktorému je Charlieho rodina zadĺžená. To ich prinúti vysporiadať sa s klamstvami, ktoré narozprávali, aby mohli zachrániť seba a svoje rodiny pred hrozivými následkami. Ide o pôvodný seriál a uvedú všetky časti naraz.

image

KIZAZI MOTO.

KIZAZI MOTO: POTOMKOVIA OHŇA

5. júla

Súbor akčných animovaných sci-fi príbehov predstavuje desiatich futuristických vízií Afriky, ktoré sú inšpirované rozmanitou historiou a kultúrami tohto kontinentu. Desať krátkych filmov produkoval Oskarom ovenčený režisér Peter Ramsey. Natočila ich nová generácia tvorcov animovaných filmov, ktorí sa inšpirovali jedinečnou africkou perspektívou a vytvorili nové svety plné pokročilých technológií, votrelcov, duchov a monštier. Toto je Afrika, ako ste ju nikdy predtým nevidel. Pôvodný Disney+ seriál, prinesie na streame všetky časti naraz. 

image

BDELÉ OKO.

Freeform

BDELÉ OKO [THE WATCHFUL EYE]

5. júla

Elena Santosová je mladá žena s komplikovanou minulosťou, ktorá sa prepracovala k práci opatrovateľky v bohatej rodine na Manhattane. Elena rýchlo zistí, že každý v tejto tajomnej budove má nejaké smrteľné tajemstvá a postranné úmysly. Nik z nich však netuší, že aj Elena má svoje vlastné šokujúce tajomstvá. Aj s týmto pôvodným seriálom uvedú všetky epizódy naraz. 

image

WHAT WE DO IN THE SHADOWS.

WHAT WE DO IN THE SHADOWS

19. júla

Pozrite si nočné výstrelky spolubývajúcich upírov Nandora, Laszloa, Nadju a Colina Robinsona, keď si s pomocou ich ľudského ducha Guillerma razia cestu v modernom svete Staten Islandu. Aj 4. séria tohto pôvodného seriálu bude mať na streame všetky časti naraz. 

image

TAJOMSTVÁ CIRKVI HILLSONG.

TAJOMSTVÁ CIRKVI HILLSONG

12. júla

Štvordielny dokumentárny seriál stanice FX Tajomstvá kostola Hillsong vychádza z pôvodnej vyostrenej reportáže o škandáloch tohto megakostola, ktorú pripravili novinári z Vanity Fair Alex French a Dan Adler. Seriál zahŕňa prvé rozhovory s bývalými pastormi Carlom a Laurou Lentzovými od okamihu ich verejného vylúčenia z kostola, do ktorého roky chodili hudobníci, herci, športovci a ďalšie celebrity. Dokument obsahuje aj dojímavé rozhovory s mnohými návštevníkmi kostola, ktorí hľadajú svoj smer v období, keď kostol čelí sérii nových odhalení. Vďaka novým reportážam a analýzam novinárov, historikov a politikov sa seriál dostáva za hranice senzačných titulkov a hlbšie do zákulísia, aby preskúmal dlhodobý model utajovania nevhodného chovania církvi s cieľom chrániť samého seba. Všetky časti naraz tohto pôvodného dokuseriálu nájdete na Disney+ od polovice júla.  

image

Bleach.

BLEACH: A THOUSAND-YEAR BLOOD WAR8. júna

Seriál BLEACH: Thousand-Year Blood War sleduje Ichiga Kurosakiho, ktorý náhodou získal schopnosti zberača duší. Ako náhradný zberač duší sa Ichigo dostal do zmätku v Spoločnosti duší, kde sa zhromažďujú duše zosnulých. Za pomoci svojich priateľov však Ichigo prekonal všetky výzvy, aby sa stal ešte silnejším. Keď sa v jeho rodnom meste Karakura objavia noví zberači duší a nový nepriateľ, Ichigo sa so svojim mečom zanpakutom vrhne späť na bojisko, aby pomohl tím, ktorí to potrebujú. Medzitým Spoločnosť duší pozoruje náhly nárast počtu Hollows, ktorí sú ničení vo Svete živých. História a pravda, ktorú zberači duší skrývali dlhých tisíc rokov, konečne vychádza na svetlo sveta. Všetko sa raz musí skončiť - začína sa posledný boj Ichiga Kurosakiho! Tento pôvodný seriál bude dostane nová časť každú sobotu.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
26. september 2023 21:07