Na hrane budú tento týždeň diskutovať Andrea Letanovská a Robert Fico.
StoryEditor

Volebná líderka Demokratov Letanovská a ostrieľaný Fico v politickom ringu Na hrane

28.06.2023, 14:35
Autor:
redred

Navyše dramaturgia relácie ponúkne divákom prieskum agentúry AKO o ovlyvňovaní volieb.

Tak ako každý týždeň, aj tento štvrtok sa v štúdiu Na hrane stretnú dvaja politici, aby diskutovali na aktuálne politické a spoločenské témy.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie od nej do diskusie prijali vo štvrtok 29. júna volebná líderka strany Demokrati Andrea Letanovská a predseda Smer-SD Robert Fico.

Hovoriť budú o situácii v NR SR, o vyvodzovaní zodpovednosti za kauzu Borisa Kollára, ale aj o opatreniach vlády a o návrhoch a povolebných riešeniach strán v sociálnej sfére, v zdravotníctve, či v boji proti inflácii.

Divákom ponúknu prieskum agentúry AKO pripravený pre reláciu Na hrane o ovlyvňovaní volieb.

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie  na webe www.hrane.joj.sk.

Na hrane aj tento týždeň môžete očakávať vo štvrtok 29. júna o 21:50 hodine na JOJke a aj na novej spravodajskej stanici JOJ 24. A práve tam si po skončení relácie budete môcť pozrieť aj odpovede diskutujúcich na divácke otázky. 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. september 2023 02:14