Dlhoročný formát Na telo plus na tvnoviny.sk je prvý podcasť Markízy.
StoryEditor

Markíza prichádza s novým projektom. Na telo plus dostane podcastových súrodencov

01.07.2023, 12:13
Autor:
michmich

Spustenie podcastov naplánovala televízia na august 2023, práve do predvolebného obdobia. Sľubujú, že postupne budú pribúdať aj ďalšie podcastové formáty.

V skupine Markíza pribludne v blízkej dobe nový projekt. Kým si televízia zo Záhroskej Bystrice pôvodne ohlasované tohtoročné spustenie novej televíznej stance po pár mesiacoch rozmyslela a odložila ho minimálne o rok, tak aktuálne ohlásila, že prichádza s iným projektom, ktorý na Slovensku zažíva silný záujem verejnosti. A to sú populárne podcasty.

image

Markíza prinesie sériu podcastov.

"Televízia Markíza pripravuje sériu podcastov, ktoré budú zamerané na spoločensko-politické témy. Postupne budú pribúdať aj ďalšie formáty. Spustenie podcastov je naplánované na august 2023, v predvolebnom období. Televízia Markíza má už niekoľko rokov vo forme podcastu úspešnú politickú diskusiu Na telo a Na telo PLUS. Toto portfólio sme sa teda rozhodli rozšíriť aj o ďalšie atraktívne tituly. O ďalších detailoch vás budeme včas informovať," povedal riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Henricha Krejču.

image

Markíza prinesie sériu podcastov.

Podrobnosti Markíta teda prinesie v dohľadnej dobe, no už teraz nám sľubuje, že relácia Na telo plus dostane niekoľkých nových podcastových súrodencov. 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. október 2023 17:31