Do relácie V politike prídu tento víkend diskutovať Richard Sulík a Milan Uhrík.
StoryEditor

V politike diskusia Sulíka a Uhríka aj o hybridnej vojne či sile dezinformácií

07.07.2023, 15:45
Autor:
redred

Podľa odborníkov budú politické kampane také isté ako predchádzajúce roky. Prekvapia nás strany svojou kreativitou?

Zo štandardných štyroch víkendových politických relácií nemá letnú pauzu len jediná. Preto si túto nedeľu budete môcť pozrieť len tradičnú diskusiu na spravodajskej ta3.

Kandidátky sú odovzdané. Predvolebný súboj o voliča započal. S tým je spojené aj šírenie dezinformácií a rôznych antikampaní. Boli tu pokusy o spájanie, niektoré vyšli, iné nie. Aké povolebné koalície môžeme očakávať?

Podľa odborníkov budú politické kampane také isté ako predchádzajúce roky. Prekvapia nás strany svojou kreativitou? 

V nedeľu odovzdali strany kandidátske listiny, na ktorých je uvedených celkovo 2 728 kandidátov. O poslanecký mandát zabojuje celkovo 24 strán a jedna koalícia. Aké budú hlavné témy, ktoré budú strany presadzovať? 

O aktuálnej situácii budú v nedeľu 9. júla v relácii V politike diskutovať predseda SASKY Richard Sulík a predseda hnutia Republika Milan Uhrík.

Diskusiou bude spravádzať moderátor Richard Dírer. A pre predsedov dvoch strán si pripravil témy ako aktuálna politická situácia a situácia v NR SR, no rozoberú spolu aj mimoriadne shcôdze, volebná kampaň, spolupráca strán, či povolebné koalície a témy kampane.

No moderátor sa bude zaujímať aj o kandidátky SASKY a Republiky a aj aký majú obe strany koaličný potenciál. V neposlednej miere s ními bude diskutovať aj na témy ako hybridná vojna a dezinformácie.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
07. júl 2023 17:47