StoryEditor

Všetky zápasy najvyššej slovenskej futbalovej ligy aj naďalej prinesie streamer Voyo

11.07.2023, 07:33
Autor:
redred

Nová sezóna najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, ktorá po novom nesie názov Niké liga, odštartuje v piatok 28. júla 2023 prvým zápasom Banskej Bystrice a Podbrezovej.

Najvyššia slovenská futbalová liga sa rozbehne po dvojmesačnej letnej prestávke na plné obrátky a fanúšikovia budú môcť pod novým názvom Niké liga aj v sezóne 2023/2024 opäť sledovať kompletne všetky zápasy exkluzívne prostredníctvom streamovacej služby Voyo, ktorá je domovom najlepšieho slovenského futbalu. Vybrané stretnutia budú aj naďalej prinášať televízie Dajto a Nova Sport.

„Som rád, že naše strategické partnerstvo s Úniou ligových klubov aj naďalej pretrváva a Voyo zostáva domovom najlepšieho slovenského futbalu. Verím, že aj v nadchádzajúcej sezóne divákom naživo sprostredkujeme výnimočné futbalové zážitky v čo najlepšej produkčnej kvalite,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Sme veľmi radi, že už tretiu sezónu v rade máme po boku televíznu jednotku na trhu a silného mediálneho partnera. Vďaka spolupráci so skupinou Markíza sa nám darí prinášať televíznemu fanúšikovi našu ligu priamo do jeho obývačky, a to v stále zlepšujúcej sa produkčnej kvalite. Spolu s Markízou pripravujeme aj viacero projektov a záujem o náš futbal rastie, za čo sme veľmi radi, “ povedal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

image

Nike liga na Voyo.

Nový ročník ligy odštartuje jej 31. sezónu v histórii samostatnosti. Nováčikom v nadchádzajúcej sezóne najvyššej futbalovej súťaže je mužstvo FC Košice. Úvodným zápasom novej sezóny Niké ligy bude regionálne derby MFK Dukla Banská Bystrica – FK Železiarne Podbrezová (piatok 28. júla 2023 o 20:30 hod. na Nova Sport 1 a Voyo). Najväčším lákadlom 1. kola bude zápas nováčika sezóny FC Košice s majstrovským Slovanom Bratislava (sobota 29. júla 2023 o 20:30 hod. na Dajto a Voyo) – pôjde zároveň o Zápas mesiaca.

Všetky zápasy Niké ligy budú aj naďalej s komentárom a vo full HD kvalite dostupné naživo i zo záznamu predplatiteľom streamovacej služby Voyo. Dva vybrané zápasy budú navyše vysielané, rovnako ako v uplynulej sezóne, na televíznych obrazovkách. Piatkové duely bude vždy vysielať Nova Sporta nedeľné, prípadne sobotné (v závislosti od harmonogramu našich klubov v pohárovej Európe)stretnutia TV Dajto.

Počas letných mesiacov majú televízne zápasy výkop o 20:30 hod., mimo tohto obdobiao 17:30 hod. Všetky ostatné zápasy sa začínajú o 18:00 hod.(duely hrané v mesiacoch júl, august, september, október, apríl, máj) respektíve o 15:00 hod. (zápasy hrané v ostatných mesiacoch – november, december, február, marec). Aj v novej sezóne sa diváci môžu tešiť na Zápasy mesiaca, ktoré budú snímané na dvanásť kamier vrátane slow-motion. Od sezóny 2023/2024 budú už všetky ostatné televízne zápasy produkované na desať kamier. V jarnej časti sezóny sa zvýši počet kamier aj pri výrobe Voyo zápasov.

image

Nike liga na Voyo.

Všetko podstatné z každého kola Niké ligy aj v tejto sezóne zmapuje spolu s  futbalovými expertmi tradičný magazín GÓÓÓL!, ktorý budú v týždennej periodicite aj naďalej ponúkať Voyo a TV Dajto. Magazín bude mať premiéru vždy v nedeľu večer, aby  fanúšikom  sprostredkoval najlepšie momenty a reakcie aktérov čo najskôr – bezprostredne po aktuálnom kole.

V spolupráci s ÚLK a novým titulárnym partnerom súťaže pripravujeme aj relácie, ktoré dostanú priestor v hlavnom vysielacom čase. Ich cieľom je najmä aktívne zapojiť fanúšikov slovenského futbalu a  zároveň prostredníctvom CSR aktivít podporiť mladé futbalové talenty na Slovensku.

Súčasťou televíznej kampane k štartu novej sezóny je aj tento nový televízny spot, ktorý vznikal počas mediaday Niké ligy so zástupcami klubov v priestoroch Národného futbalového štadióna na Tehelnom poli v Bratislave.

1. kolo Niké ligy v sezóne 2023/2024:

·        Piatok 28.7. o 20:30 hod.:  Banská Bystrica – Podbrezová (Nova Sport, Voyo)

·        Sobota 29.7. o 18:00 hod.: Skalica – Zlaté Moravce (Voyo)

·        Sobota 29.7. o 20:30 hod.: ZÁPAS MESIACA: Košice – Slovan (Dajto, Voyo)

·        Nedeľa30.7. o 18:00 hod.: Michalovce – Dunajská Streda (Voyo)

·        Nedeľa 30.7. o 18:00 hod.: Žilina – Ružomberok (Voyo)

·        Nedeľa 30.7. o 18:00 hod.: Trnava – Trenčín (Voyo)

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. september 2023 00:06