StoryEditor

RTVS zverila moderovanie náhrady za Traf to! Nikodýmovi. Teraz hladá súťažiacich

11.07.2023, 20:00
Autor:
michmich

Zachráni podvečer, s ktorým si verejnoprávny vysielateľ dlhodobo nevie poradiť, ich dlhoročná tvár s bohatými moderátorskými skúsenosťami aj s vedomostnými reláciami?

RTVS pripravuje na jeseň vo vysielaní niekoľko noviniek. Už dnes spúšťa náborovú kampaň na prvú z nich, ktorou je vedomostná súťaž Všade dobre, doma naj, do ktorej hľadá súťažiacich už v týchto dňoch.

image

Milujem Slovensko.

Moderátorom novej relácie bude Martin Nikodým. Vyzerá to tak, že RTVS nechce nechať nič na náhodu a po Jurajovi Šoko Tabačekovi, ktorý sa im v takomto programe neosvedčil, stavia na istotu. Martin Nikodým je totiž osvedčený moderátor, ktorý má bohaté skúsenosti aj s moderovaním vedomostných programov.

Okrem rôznych súťažných šou ako Tvoja tvár znie povedome, Správny kľúč, alebo pevnosť Boyard, sa už niekoľkokrát postavil za moderátorský stolík vo vedomostných súťažiach ako Milionár, Fenomén 21, či zábavno vedomostnú šou Milujem Slovensko. V tej je tvárou už desať rokov, program divákov stále baví a RTVS prináša oveľa lepšie výkony, ako je premer celej Jednotky. 

image

Fenomén21.

V novej vedomostnej súťaži RTVS Všade dobre, doma naj čakajú na súťažiacich otázky z histórie, kultúry, geografie, politiky alebo športu zo Slovenska, ale aj z Európy. Trojica súťažiacich bude súťažiť o celkovú výhru až do výšky 2 300 eur.

Som rád, že som mal možnosť precestovať kus sveta a porovnávať. Rád vravím, že na každej ceste je najkrajší návrat pretože všade dobre, doma naj. Veľmi sa teším na novú príležitosť spoznať ešte viac našu domovinu. Verím že sa budem stretávať s výnimočnými hráčmi a spoločne sa dozvieme o našom Slovensku veľa zaujímavého,“ hovorí moderátor relácie Martin Nikodým.

RTVS hľadá do novej šou súťažiacich.

Ak máte viac ako 18 rokov, ste vo svete vedomostí ako doma, baví vás história, geografia a máte všeobecný prehľad o Slovensku a Európe, prihláste sa do novej vedomostnej súťaže RTVS Všade dobre, doma naj a ukážte celému Slovensku, čo vo vás je! Prihlasovací formulár je dostupný na webovej stránke www.rtvs.sk/vsadedobredomanaj.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
25. september 2023 10:45