Prichádza nový Voyo originál - krimi miniséria Matematika zločinu.
StoryEditor

Prichádza piaty tohtoročný Voyo originál. Krimi miniséria s Tomášom Maštalírom

13.07.2023, 10:14
Autor:
michmich

Novinku Matematika zločinu si môžete pozrieť na domácej streamovacej službe od piatka 28. júla 2023. Réžíroval ju uznávaný Peter Bebjak.

Streamovacia služba Voyo sa snaží vo veľkom posilňovať vlastnú tvorbu. Tento rok prichádza už s piatym Voyo originálom. Po pokračovaní dokumentu o futbale Do neba a do pekla Spartak Trnava, seriálovej produkcii pre mladých s názvom Sex o´clock, pokračovani série Iveta o českej speváčke Ivete Bartošovej a fantasy sérii Vedma, prichádza piata novinka - tento raz padla voľba na kriminálny žáner.

image

Seriál režíroval Peter Bebjak.

Pri trojdielnej miniséri s názvom Matematika zločinu pôjde o produkciu, ktorá otvára tému justičných omylov. V novom Voyo Originále sa môžu diváci tešiť na skvelých českých hercov, ale aj na slovenskú hviezdu - Tomáša Maštalíra.

image

Tomáš Maštalír sa objaví v ďalšej novinke.

A o čom nová trojdielna miniséria je?

Novinárke Magdalene Sodomkovej (Lucie Štěpánková) napíše z indonézskeho väzenia Tomáš Toman (Jan Nedbal). Bol zadržaný na úteku pred českou spravodlivosťou a tvrdí, že zločin, za ktorý bol odsúdený na dvanásť a pol roka väzenia, nespáchal. Do väzenia ho vraj poslal chybný posudok súdneho znalca prezývaného Matematik zločinu (Jiří Bartoška).

image

V novom Voyo originále si zahrá aj Jiří Baroška.

Je možné, že by sa expert tentoraz prepočítal? Sodomková sa do Tomanovho prípadu ponára a postupne zisťuje, že na ňom veľa vecí nesedí. Môže ale veriť Tomanovej verzii udalostí? V hlavných úlohách novej trojdielnej minisérie z dielne Voyo Originál sa predstavia Lucie Štěpánková, Jan Nedbal, Zuzana Bydžovská, Kristýna Boková, Miloslav Pecháček, Tomáš Maštalír a Jiří Bartoška.

image

Prichádza nový Voyo originál - krimi miniséria Matematika zločinu.

Pôvodná česká-slovenská miniséria je inšpirovaná skutočnou udalosťou a rovnomenným podcastom a diváci ju na Voyo uvidia už od piatka 28. júla 2023. Režisérom minisérie je Peter Bebjak a pre Voyo ju vyrobila produkčná spoločnosť DNA Production producentov Rasťa Šestáka a Petra Bebjaka. Tento uznávaný režisér získal za svoju prácu už dvoch Českých levov. A ako tvorca sa podpísal pod také televízne a filmové hity ako Správa, Trhlina, Čiara, Duch, Za sklom.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
25. september 2023 12:02