Úspešní stand-up komici Simona Salátová a Jakub Zitron Ťapák.
StoryEditor

Ďalší stand-up Voyo špeciál: Kým Simona išla donaha, tak Zitron si dáva ruku na srdce

29.07.2023, 07:28
Autor:
redred

Jakub Zitron Ťapák rozosmeje témami, o ktorých nehovoríme nahlas. A to témy ako sú rečové vady, verejné záchody, nevhodné myšlienky a čerstvé rodičovstvo.

Streamovacia služba Voyo rozširuje svoju ponuku o rôzne typy zaujímavých programov. Po mimoriadnom úspechu stand-up Voyo Špeciálu Simona: Donaha! prichádza s ďalším hodinovým špeciálom plným humoru s názvom Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce.

image

Simona Salátová.

Televízia MARKÍZA
Jeden z najznámejších slovenských stand-up komikov rozochveje bránice divákov prostredníctvom Voyo. Viac ako sedemročné skúseností so stand-upmi pretavil do špeciálu, v ktorom si diváci jedine na Voyo môžu vychutnať jeho jedinečným humorom nabité, výnimočné nové predstavenie. Nový Voyo Špeciál sa nevyhne ani témam ako sú rečové vady, verejné záchody, nevhodné myšlienky a čerstvé rodičovstvo. Jakub Zitron Ťapák totiž miluje hovoriť o veciach, ktoré nám často len napadnú, ale zo slušnosti ich nepovieme nahlas. Bude to tvrdé a nekompromisné, ale aj citlivé a empatické. Skrátka, od srdiečka! 

image

Nová hodinová stand-up rozbuška Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce na Voyo.

„Teší nás, že predplatitelia Voyo si môžu exkluzívne vychutnať ďalší čisto slovenský projekt z našej pôvodnej produkcie. Žáner stand-up comedy je na Slovensku čoraz obľúbenejší a teší sa veľkej popularite. Jakub Zitron Ťapák jednoznačne patrí medzi najväčšie talenty slovenskej komediálnej scény. Sme preto veľmi radi, že si diváci môžu tento výnimočný a humorom nabitý špeciál pozrieť práve na Voyo,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

image

Nová hodinová stand-up rozbuška Jakub Zitron Ťapá: Ruku na srdce na Voyo.

Nový Voyo Špeciál Jakuba Zitrona Ťapáka Ruku na srdcu vypredal hľadisko divadla P.O. Hviezdoslava v Bratislave a teraz nastal čas, aby si získal aj divákov na Voyo. „Ponuke na veľký stand-up špeciál som sa veľmi potešil. Pre komika to znamená úplne najviac. Je to niečo, pre čo pracujeme a zbierame ten materiál. Zároveň je to aj veľká výzva a pocta, že mi Voyo dalo takúto príležitosť, že mi ľudia verili a že sme to dokopali do úspešného konca,“ hovorí stand-up komik Jakub Zitron Ťapák, ktorý priznáva, že kvalitné hodinové stand-up vystúpenie sa pripravuje naozaj dlho. „Je to niečo, čo človek musí napísať, vyskúšať, prepísať a znovu vyskúšať. Tento proces niekedy trvá týždeň, niekedy mesiac, niekedy pol roka,“ dodáva.

image

Jakub Zitron Ťapák.

Súčasťou nakrúcania Voyo Špeciálu boli aj dvaja predskokani, ktorých vystúpenia si môžu diváci jedinena Voyo vychutnať ako bonusy. Joe Trendy (Teodor First) prezradí aký najhorší narodeninový darček dostal, ale aj to, aké je žiť po boku známej komičky Simony Salátovej, ktorá je podľa jeho slov, jeho najväčšou láskou, múzou, utrpením a depresiou. Martin Hatala v stand-up bonuse porozpráva o tom, aký je jeho život so škuľavosťou a odhalí spoločnosťou tabuizované mužské problémy.

Fanúšikovia žánru stand-up comedy nájdu na Voyo aj originálne špeciály českých hviezd Štěpána KozubaOndřeja Sokola - Kozub: Bez urážky! a Ondřej Sokol: Celebrity. 

image

Nová hodinová stand-up rozbuška Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce na Voyo.

Nový Voyo Špeciál Jakub ZitronTapák: Ruku na srdce je pre divákov dostupný od piatka 28. júla 2023 exkluzívne iba na Voyo. Výroba tohto programu prebehla v súlade s postupmi udržateľnej produkcie, teda s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

Vizitka Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce

žáner: stand-up comedy

scenár a účinkoval: Jakub Zitron Ťapák

kreatívny a výkonný producent: Robert Zavarský

vedúci produkcie: Ondrej Benko

hlavný kameraman: Ondrej Štelbaský

réžia: Lukáš Zednikovič

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
24. september 2023 09:00