TV Markíza uvedie nové diely Zámena manželiek. Odštartuje ich MMA zápasník Gábor Boráros.
StoryEditor

Markíza vyťahuje nové Zámeny manželiek. Dnes so známym MMA zápasníkom, potečú aj slzy

01.08.2023, 09:54
Autor:
redred

Gábor Boráros sa vlani najskôr predviedol v adrenalínovej šou Survivor, teraz si ho môžete pozrieť v ďalšej reality šou. Do vysielania prichádzajú premiérové časti českej verzie Zámeny manželiek.

Na obrazovky TV Markíza sa od dnes  každý utorok a štvrtok o 23:00 hodine vracajú premiérové časti obľúbenej reality šou Zámena manželiek.

image

TV Markíza uvedie nové diely Zámena manželiek. Odštartuje ich MMA zápasník Gábor Boráros s partnerkou Monikou.

"Hneď prvý diel ukáže, ako žije domácnosť známeho MMA zápasníka Gábora Borárosa, ktorý náhradnej manželke nedovolí siahnuť na svoju dcéru," informuje TV Markíza. Reláciu natočila TV Nova a tento diel česká sestra Markízy s veľkým diváckym záujmom odvysielala v máji tohto roku. A dnes si ho môže pozrieť aj slovenské publikum.  

O dcérku sa náhradná matka starať nemohla

Mladá influencerka Monika sa presťahuje z luxusne zariadeného bytu v slovenskej dedine pri hraniciach s Maďarskom do českého Ralska do rodiny s piatimi deťmi, tromi psami a papagájmi. Druhým smerom, do obce Orechová Potôň zamieri dominantná Renata do domácnosti známeho MMA zápasníka Gábora Borárosa, ktorý vo svojom dome neznesie iné ako jeho pravidlá. Diváci uvidia najnovší diel úspešnej reality show Zámena manželiek, v ktorej si dve ženy vymenia domácnosť na dobu desiatich dní, ktoré strávia pod dohľadom nového partnera, už dnes o 23:00 hodine na TV Markíza.

image

TV Markíza uvedie nové diely Zámena manželiek. Odštartuje ich MMA zápasník Gábor Boráros.

V dedine Orechová Potôň žije influencerka a podnikateľka Monika (28 rokov) a s tridsaťročným partnerom, známym MMA zápasníkom a účastníkom reality šou Survivor Česko & Slovensko, Gáborom Borárosom a ich spoločnou dcérkou Zorkou. Partnerský pár tvoria už 10 rokov. Ako obaja priznali, ich vzťah je niekedy pekne búrlivý. Gábor podľa svojich slov nie je vôbec trpezlivý a partnerka sa mu často musí prispôsobovať.

V domácnosti s nimi žije aj babička Maja. Zámenou manželiek chceli zistiť, ako Gábor dokáže žiť s niekým iným, alebo ako niekto ďalší zvládne byť s ním. Podľa Moniky je zvyknutý na kompletný servis v domácnosti.

image

TV Markíza uvedie nové diely Zámena manželiek.

Druhí účastníci Zámeny manželiek majú prenajatý dom v Libereckom kraji neďaleko Máchovho jazera v obci Hradčany v meste Ralsko. Štyridsaťročná Renata má o dva roky staršieho partnera Pavla, ktorý pracuje ako skladník. Sú manželia už dvadsaťosem rokov a majú päť detí: sedemnásťročnú Máriu, pätnásťročného Petra, šesťročného Dominika, trojročného Davida a ročného Daniela. V domácnosti je Renata generálom, ktorý sa zo zásady neospravedlňuje. So zveličovaním o sebe hovorí, že si je istá, že má vo všetkom pravdu.

image

TV Markíza uvedie nové diely Zámena manželiek.

Nakúpila množstvo oblečenia

Renata sa vďaka Zámene manželiek prvýkrát pozrie na Slovensko a neskôr dokonca aj do Maďarska. Do novej rodiny sa veľmi teší, hlavne na deti. Čoskoro ale zistí, že v rodine známeho bojovníka je malá Zorka. K jej smole ale bude mať zakázané sa o ňu starať. O najmenšieho člena rodiny sa k nevôli Renaty bude starať výhradne babička. Gábor Renatu niekoľkokrát rozosmeje, ale príde jej trochu namyslený a do seba zahľadený. Príde jej, že dcére sa málo venuje a nevie sa o seba postarať, ani variť nedokáže.

image

TV Markíza uvedie nové diely Zámena manželiek.

Monika v Ralsku bude prvýkrát šokovaná sedemčlennou domácnosťou. Ocení, že rodina sa veľmi nepozerá na televíziu a jej členovia nie sú stále na telefóne a naopak sa veľa rozprávajú. Podobne by to tak rada mala aj doma s Gáborom. V novom domove jej ale vadia psy, ktorí sa pohybujú aj na jedálenskom stole a olizujú zvyšky jedla priamo z tanierov, a papagáje. Páči sa jej, ako najstaršia dcéra Maruška pomáha s chodom domácnosti. Rozhodne sa s ňou vyraziť na nákupy a celej rodine nakúpi mnoho oblečenia. To Pavla privedie k slzám.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
21. september 2023 07:05