Česko Slovensko má talent dostane piateho člena poroty.
StoryEditor

Talent s novinkou. Ku stabilným 4 porotcom sa pridáva piaty člen. Vieme kto to bude

01.08.2023, 15:24
Autor:
redred

TV JOJ nechala prvýkrát nahliadnúť pod pokrievku výroby tohtoročnej šou Česko Slovensko má Talent, ktorú odštartuje už začiatkom septembra!

"Šou Česko Slovensko má talent bude aj tento rok plná zábavy, napätia, vzrušujúcich okamihov alebo dych berúcich vystúpení. Tento rok si pre divákov tvorcovia pripravili ešte jednu zaujímavú novinku. Piateho člena poroty," informovala PR manažérka projektu za TV Joj Kataríína Prochádzková. A nebude len jeden!

image

TV JOJ uvedie šou Česko Slovensko Má Talent už na začiatku septembra.

V známej talentovej šou sa k našim štyrom stáliciam (Diana Mórová, Marta Jandová, Jaro Slávik a Jakub Prachař) pripojí každý diel aj piaty špeciálny porotca. Televízie JOJ a Prima stavili naozaj na veľké mená! Do porotcovskej stoličky sa posadí raper Michal Ego Straka, charizmatický Vojta Dyk, česká hviezda Štepán Kozub a skúsený porotca Marián Čeky Čekovský.

Ten bol hosťujúcim porotcom už minulý rok a bez váhania opäť prijal ponuku. Vtedy zastupoval Dianu Mórovú. Tento rok však špeciálny hosťujúci porotca nikoho nezastupuje. Známe tváre budú porotu dopĺňať a tvoriť tak ďalší hlas. 

image

Diana Mórová s charizmatickým Vojtom Dykom.

Čeky je v šou ako doma

„V Talente je vždy zábava, je tu umenie z každého rožka troška. Táto šou je veľmi pestrá, a to ma na nej veľmi baví. Taktiež sa tu cítim ako doma. Som obklopený krásou a nádherou,“ povedal o účinkovaní v šou Marián Čeky Čekovský, ktorý zasadol do talentovej stoličky už po druhý raz.

Čekovský ako jediný poznal, čo ho v úlohe porotcu čaká. Ostatné hviezdy si však natáčanie šou užili po prvýkrát. „Ja sa priznám, že Talent som nikdy nevidel. Ale ani doma nemám televízor. Vždy som zo šou videl len nejaké záblesky a tie boli veľmi podarené,“ priznal svoju neznalosť úspešný spevák a herec Vojta Dyk.

image

Piaty člen poroty Česko Slovensko má talent.

Účinkovanie v šou prijal len kvôli svojmu dobrému kamarátovi Jakubovi Prachařovi. „Hlavný dôvod, prečo som to prijal je, že som chcel urobiť radosť pánovi Prachařovi, ktorého mám nesmierne rád.“

Po Rytmusovi Ego

Nováčikmi v talentovej šou je aj známy stand up komik, herec a spevák Štepán Kozub, ktorý na českej scéne momentálne patrí k najväčším hviezdam. „Od šou Česko Slovensko Mám Talent očakávam, že sa budem baviť. A ak sa nebudem baviť, tak odídem,“ oznámil pred natáčaním humorom jemu blízkym. Štepán Kozub sa nakoniec veľmi zabával a porota si ho zamilovala hoci ho niektorí stretli po prvýkrát.   

image

Noví členovia poroty Michal Ego Straka a Marián Čeky Čekovský.

Radu nových porotcov nakoniec uzavrel aj známy raper Michal Ego Straka. Šou v ňom zanechala veľké zážitky a natáčanie si naozaj užil. „Talent vo mne zanechal veľa dojmov. Nie je ľahké súdiť druhých. Jediné, čo ma mrzí sú talentovaní nepostupujúci. Natáčanie bolo profi, náročné, no celé sa to nieslo v dobrej atmosfére.“

Mórová s obavami

A čo na nich povedala už známa porotcovská štvorica? Diana priznala, že mala na začiatku strach, no nakoniec sa jej ďalší člen poroty veľmi pozdával. „Moje obavy boli zbytočné. Zistila som, že je to naozaj veľmi dobré, pretože päť hláv je vždy viac ako štyri. S každým sme si absolútne sadli, každý je veľmi pozitívny a iný. Je to pre mňa oživenie.“

image

V porote Talentu pribudne piaty člen.

Ostrieľaný porotca Jaro Slávik bol tiež za známe tváre vďačný. „Nie som v pozícii, aby som hodnotil piateho člena poroty. Sú to každý z nich nesmierne talentované výnimočné hviezdy vo svojej lige a ja som vďačný, že s nimi môžem byť v tak krátkom čase na tak malom priestore, pretože sa od nich učím,“ dodal Slávik.

TV JOJ uvedie šou Česko Slovensko Má Talent už na začiatku septembra.

image

Do poroty zasadne aj česká hviezda Štepán Kozub.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
15. september 2023 23:35