StoryEditor

Voyo prekonal hranicu 570 tisíc užívateľov. Vieme aké novinky prinesie ešte tento rok

03.08.2023, 11:44
Autor:
redred

Domáca streamovacia služba pripravuje desiatky exkluzívnych Voyo Originálov, nové projekty v kategóriách Voyo Špeciál a Voyo Film, ako aj ďalšie novinky.

Žánrovo pestrú ponuku projektov pod značkou Voyo Originál rozšíri tento rok na jeseň pôvodný český špionážny triler Extraktori s hviezdnym obsadením. So svojou česko-slovenskou verziou sa vráti najzamilovanejšia reality šou na svete Love Island a tiež celosvetovo najslávnejšia reality šou Big Brother. Z kín rovno na Voyo zamieria slovenské a české filmové hity. Popritom, ako neustále rastie bohatá ponuka zahraničných filmov, seriálov a reality šou, stúpa aj počet predplatiteľov Voyo na Slovensku a v Česku. Aktuálne už prekročil hranicu 570-tisíc.

image

Voyo má už 570 tisíc predplatiteľov.

„Ponuka Voyo sa s neuveriteľnou dynamikou rozrastá. Tento rok si diváci môžu vyberať z piatich pôvodných, prémiových projektov pod značkou Voyo Originál, uviedli sme ďalší z plánovaných Voyo Špeciálov - stand-upcomedy šou Jakuba Zitrona Ťapáka a v auguste prinesieme aj nemenej skvelý špeciál Sama Trnku - a významne tiež narastá počet distribučných filmov, ktoré po ich ceste tuzemskými kinami ponúkame na Voyo v kategórii Voyo Film,“ hovorí programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova Silvia Majeská. „Popritom neustále rozširujeme ponuku zahraničných filmov, seriálov a reality šou. Nespomaľujeme ani v nasledujúcich sezónach, pripravujeme desiatky exkluzívnychVoyo Originálov a ďalších noviniek. Je sa na čo tešiť,“ dodáva.

image

Extraktori.

Ich prácu nie je vidieť a každý, kto ich pozná, si praje, aby ich poznať nemusel. Sú tými, ktorí pomáhajú ľuďom dostať sa v bezpečí zo zahraničia domov, nech už sa im tam prihodí čokoľvek. Tohtoročné premiéry projektov z dielne Voyo Originál rozšíria na jeseň hviezdne obsadený šesťdielny triler Extraktori s Jakubom Štáfekom, Pavlou Gajdošíkovou a Janom Révaiom v hlavných rolách, v ktorom sa slovenskí diváci môžu tešiť aj na obľúbeného herca Jána Koleníka.

„Extraktori sú o špeciálnej jednotke českej rozviedky, ktorá v prípade, keď sa niekto z Čechov v zahraničí dostane do vážnych problémov, vie a môže zasiahnuť, prípadne toho človeka ‚extrahuje‘ z krajiny, v ktorej má problémy. Sama som veľkou fanúšičkou špionážnych seriálov. Bol to môj sen niečo také točiť,“ hovorí kreatívna producentkaVoyo a spoluautorka námetu Lenka Szántó.

image

Stand-up Jakub Zitrón Ťapák Ruku na srdce.

Príbeh stojí na starostlivo rešeršovaných faktoch z prostredia tajných služieb aj vysokej politiky. Tvorcovia na čele s režisérom Romanom Kašparovským sa v rámci nakrúcania presúvali zo stredných Čiech a Prahy do Turecka. Za kamerou stála skutočná legenda českej a slovenskej kinematografie – osemnásobný držiteľ Českého leva Vladimír Smutný – a pod scenárom sú podpísaní Evita Naušová, Jan Stehlík a investigatívny novinár Jaroslav Kmenta.

image

Love Island.

Slnko, blankytná obloha, morský vzduch a dovolenková atmosféra. V hlavnej úlohe, samozrejme, láska. Na Voyo sa po ročnej pauze vráti reality šou Love Island. Sedem párov, ktoré sa spojili počas prvej a druhejsérie obľúbenej reality šou, je spolu dodnes a utvoriť zamilovaný pár sa teraz pokúsia aj aktuálni „singles“ zo Slovenska a z Česka. Budú si nielen užívať krásne prostredie a zábavné hry, ale pod dohľadom televíznych kamier budú hľadať lásku svojho života. Zamilované „srdiečka“ prevedie pobytom na ostrove lásky opäť moderátorka Zorka Hejdová.

image

Reality šou Big Brother.

Globálne najúspešnejšia reality šou Big Brother sa prvýkrát objavila na obrazovkách v roku 1999 v Holandsku a odvtedy si tento popkultúrny fenomén zamilovali diváci vo viac ako sedemdesiatich krajinách sveta. Bol to začiatok úplne nového typu audiovizuálneho formátu, ktorý navždy zmenil svet televíznej zábavy. Teraz sa nová generácia šou Big Brother vracia na Slovensko a do Česka.

Tento rok na jeseň rozšíri kategóriu Voyo Film, teda ponuku filmov, ktoré po ich premietaní v kinách ponúknemepredplatiteľom Voyo, napríklad slovenská horkosladká komédia producentky Michaely Čobejovej v réžii Samuela Spišáka s názvom Smolu nosíš ty, láska či česká rodinná dobrodružná komédia Buď chlap! režiséra a scenáristu Michala Samira, alebo roadmovie Želanie k narodeninám s Evou Holubovou a Jaroslavom Dušekom v hlavných úlohách.

image

Film Smolu nosíš ty, láska.

Futbaloví fanúšikovia nájdu na Voyo aj v novej sezóne všetkých 192 zápasov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže - Niké ligy.

Markíza nenecháva pri streamovacej platforme nič na náhodu a všetky Voyo projekty výrazne promuje. Aké marketingové distribučné kanály využíva na propagáciu Voyo originálov okrem svojich vlastných? Zaujímavosťou je, že jej v tom pomáha aj ďalšia slovenská televízia mimo portfólia Markízy. Toto všetko a aj ďalšie informácie vám prinesieme v rozhovore s Head of Voyo Marketing Zuzanou Netíkovou už zajtra.  

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. september 2023 00:23