Novinky 3. série seriálu Dunaj, k vašim službám.
StoryEditor

Potvrdené! Jana Kovalčíková oživí Dunaj, no namierené tam má aj česká herecká hviezda

05.08.2023, 16:52
Autor:
michmich

TV Markíza sľubuje, že v novej sérii dobového seriálu ponúkne divákom množstvo zvratov a prekvapení a navyše pribudnú aj nové postavy. Čo všetko o novinkách 3. série už vieme?

Dunaj, k vašim službám hlási návrat na televízne obrazovky. Tretia séria jedného z najpopulárnejších seriálov súčasnosti by sa mala objaviť na obrazovkách už koncom agusta. Markíza zverejnila, že seriál ponúkne divákom množstvo zvratov a prekvapení a navyše v novej sérii pribudnú aj nové postavy.

Televízia rovnako potvrdila správu, že v epizódach, ktoré sa objavia na obrazovkách na jeseň, sa neobjaví postava Leopolda Kučeru. Tomáš Maštalír, ktorý túto postavu stvárňoval, sa rozhodol si dať od seriálu pauzu, lebo bol pracovne veľmi vyťažený.  

image

Jana Kovalčíková je novou postavou v seriáli Dunaj, k vašim službám.

No televízny líder rovnako potvrdil informácie, ktoré sme exkluzívne priniesli už minulý týždeň. A to, že do Dunaja mieri jedna z najpopulárnejších herečiek súčasnosti a aj aktuálna víťazka tohtoročnej tanečnej šou Let´s Dance. No touto atraktívnou herečkou novoobsadené herecké hviezdy v seriáli rozhodne nekončia. Do seriálu si to namierila aj jedna veľké herecká hviezda z Česka.

„Teší nás, že si diváci obľúbili seriál Dunaj, k vašim službám. Vnímame to aj počas letnej pauzy, kedy dostávame množstvo otázok týkajúcich sa novej série. Fanúšikov seriálu čaká niekoľko noviniek. Do deja vstúpia nové postavy, ktoré významne zamiešajú kartami, diváci sa môžu tešiť na nové zaujímavé exteriéry a v neposlednom rade prekvapivé zápletky a zvraty. Herecký súbor doplnia napríklad divákmi obľúbená Janka Kovalčiková alebo charizmatický český herec Jan Révai,“ odkazuje fanúšikom seriálu Televízia Markíza.

image

Do seriálu mieri aj česká herecká hviezda Jan Révai.

Alenka sa potrápi 

Televízia zo Záhorskej Bystrice zároveň uverejnila na svojom oficiálnom instagramovom profile aj minirozhovor so seriálovou Alenkou, teda mladou obľúbenou herečkou Lesanou Krauskovou. Tá v ňom prezradila, čo jej postavu v tretej sérii čaká.

“Moja postava prejde dá sa povedať určitým prerodom, zmenou, bude konfrontovaná s vecami, o ktorých ani nepredpokladala, že by mohli niekedy nestať. Bude vystavená citom, ktoré nepredpokladala, že by mohla niekedy cítiť v takej intenzite, ako ich bude cítiť popri tom všetkom, čo sa vlastne stalo. Bude stáť medzi ťažkými rozhodnutiami, svojimi vnútornými, spoločenskými, bude stáť pod veľkým tlakom a bude sa snažiť z toho vyjsť morálne aj ľudsky posilnená. Čo uvidíme, či sa vôbec podarí a či tento boj ona sama v sebe vyhrá,“ vysvetlila Krausková.

image

Alenku, ktorú hrá Lesana Krausková, čakajú veľké životné výzvy.

Dá sa však očakávať, že takéto zvraty a nové životné výzvy čakajú aj iné postavy v seriáli. No to, aké budú, si zrejme musíme ešte počkať. Markíza sa rozhodla divákov ponaťahovať do poslednej chvíle a zatiaľ len veľmi sporadicky vypúšťa nové informácie o svojom dobovom seriálovom hite.  

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
21. september 2023 16:54