Na internete vznikajú rôzne koláže zobrazujúce zápas Muska a Zuckenberga.
StoryEditor

Zápas medzi Muskom a Zuckerbergom bude naživo prenášať platforma X, uviedol Musk

06.08.2023, 15:46
Autor:
ČTKČTK

Obaja magnáti sa v júni cez internet dohodli na zápase v klietke. Miestom má byť oktagón v Las Vegas, kde sa konajú majstrovské zápasy MMA.

Zápas dvoch z najvýznamnejších technologických miliardárov sveta, šéfa X Elona Muska a riaditeľa spoločnosti Meta, ktorá vlastní okrem iného sieť Facebook, Marka Zuckerberga, bude naživo prenášaný na sociálnej sieti X, predtým známej ako Twitter. Uviedol to vo svojom príspevku na sociálnej sieti Elon Musk.

image

Na internete vznikajú rôzne koláže zobrazujúce zápas Muska a Zuckenberga.

Obaja magnáti sa v júni cez internet dohodli na zápase v klietke. Miestom má byť oktagón v Las Vegas, kde sa konajú majstrovské zápasy v miešaných bojových umeniach (MMA).

"Zápas Zuck vs. Musk bude naživo prenášaný na X. Všetok výnos pôjde na charitu pre veteránov," uviedol Musk vo svojom príspevku. Ďalšie podrobnosti však nezverejnil.

Spoločnosť Meta na žiadosť o komentár k Muskovmu príspevku nereagovala, uviedla agentúra Reuters.

Tridsaťdeväťročný Zuckerberg sa dlhodobo venuje tréningu zmiešaného bojového umenia MMA a vyhráva amatérske turnaje v brazílskom bojovom športe jiu-jitsu.

image

Na internete vznikajú rôzne koláže zobrazujúce zápas Muska a Zuckenberga.

Tridsaťpäťročný Musk už skôr vyhlásil, že takmer nikdy necvičí okrem toho, že dvíha a hádže do vzduchu svoje deti. Dnes na X uviedol, že celý deň posilňuje s činkami a pripravuje sa na zápas a dodal, že nemá čas cvičiť, a tak si nosí činky do práce. Na otázku jedného užívateľa X na zmysel boja Musk odpovedal: "Je to civilizovaná forma vojny. Muži milujú vojnu."

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. október 2023 06:54