Nemocnica sa vracia na obrazovky nečakane skoro.
StoryEditor

Nemocnica hlási extra skorý návrat na obrazovky, nové postavy to poriadne roztočia

07.08.2023, 10:12
Autor:
michmich

Vieme už dátum štartu aktuálnej série seriálu Nemocnica a čo sme zistili o nových postavách v seriáli?

Jojka sa výrazne poponáhľala a novú sériu odštartuje extrémne skoro. Prvý diel novej série môžete sledovať už v utorok 22. augusta o 20:40 hodine. Keďže jej aj teraz na jeseň bude konkurovať markizácky dobový seriál Dunaj, k vašim službám, ktorý ju počas jarnej sezóny výraznejšie oslabil a zosadil z pozície utorkového a štvrtkového lídra sledovanosti, televízna dvojka pripravila do novej sezónny veľa noviniek, aby vrátila ku sebe divákov, ktorí na jar odišli ku Markíze.

image

Nemocnica sa vráti na obrazovky 22. augusta.

A na čo sa teda môžeme tešiť?

Nováčikovia zamiešajú kartami

Obľúbený seriál pokračuje novými epizódami, v ktorých sa hneď v úvode rozohrá veľký nemocničný gambit a partia bude takmer šachová. Kto je kedy na ťahu a proti komu? Prazradíme vám čo to o nových postavách, ktoré v deji poriadne zamiešajú kartami.

Už dávno nie je tajomstvom, že do nemocnice nastúpila skupina nových lekárov. Jemný šľachtic a gentleman Juraj Révay (Juraj Loj), ktorý sa nedokáže vyslobodiť z klietky svojich predsudkov, sa hneď v úvode dostane do konfliktu s priamočiarou Zuzanou Maxovou (Zuzana Kanócz). Bude napínavé pozorovať, ako to začne iskriť medzi postavami, ktoré sú v reálnom živote manželmi. 

image

Nové postavy v Nemocnici sú Juraj Révay (Juraj Loj), Kamil Vrabec (Ľuboš Kostelný) a Jakub Zima (Róbert Jakab).

Večne zachmúrený Jakub Zima (Róbert Jakab) pôsobí neprístupne a drzo, ale veľmi rýchlo sa dozvieme, že sa za maskou zlého chlapca skrýva romantik s pohnutou minulosťou. Práve on snáď zažije v novej sérií najväčší prerod a za všetkým treba hľadať ženu.

A kto je Kamil Vrabec (Ľuboš Kostelný)? Génius s encyklopedickými vedomosťami, ktorý ich má toľko, až sa nedokáže pre žiadnu z nich rozhodnúť. Tým pádom je zdrojom mnohých vtipných aj napínavých situácií.

Tím „ zelených“ lekárov dopĺňa krásna vrchná sestra Beáta (Barbora Švidraňová), roky zaľúbená do jedného z lekárov. Do ktorého? Aj to sa diváci dozvedia už v prvej časti očakávanej novej série. 

image

Tím „ zelených“ lekárov dopĺní vrchná sestra Beáta (Barbora Švidraňová).

Aj známe postavy ešte prekvapia

"Samozrejme, že sa už v úvode diváci stretnú aj s obľúbenými postavami, s ktorými prežívali ich seriálové osudy," povedala PR manažérka TV Joj Katarína Nosková.

Tešiť sa môžete na tehotnú Rebekou (Nela Pocisková), ktorá čaká na Baloga (Alexander Bárta). No s Rebekou sa bohužiaľ nebudeme stretávať počas celej série. Na verejnosť už predtým prenikli informácie, že v seriáli počas tejto sezóny skončí, lebo Nela Pocisková sa púšťa natáčať nový jojkrásky seriál Ranč.

image

Prichádza nové séria Nemocnice.

V novej sérii sa vráti aj obľúbený Adam (Marián Mitaš), ktorého opustila Viki (Viktória Petrášová), so staro – novomanželmi Hauptmannovcami, budúcim otcom Mišiakom (Juraj Hrčka), čerstvým zaľúbeným párom Braňom (Dávid Uzsák) a Agátou (Anna Nováková), s drzou Zuzou (Zuzana Kanócz), nespokojným Otom (Dano Fischer), Valikou (Judita Hansman) a všetkými, s ktorými už žijete niekoľko sezón.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
07. august 2023 10:15