Na hrane budú diskutovať Richard Sulík a Milan Majerský.
StoryEditor

Na hrane diskusia Sulíka a Majerského, ale aj exkluzívny prieskum o druhej voľbe voličov

09.08.2023, 17:08
Autor:
redred

Po letnej pauze sa na obrazovkách TV Joj znovu vo štvrtok večer objaví politický duel na aktuálne témy.

Po viac ako mesačnej letnej prestávke vracia televízia JOJ do vysielania svoju politickú diskusnú reláciu Na hrane. Za expresným návratom relácie do vysielania už začiatkom augusta stoja predčasné parlamentné voľby, ktoré nás čakajú na konci septembra. 

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Moderátorka a dramaturgička relácia Jana Krescanko Dibáková pozvala tento týždeň do diskusie vo štvrtok 10. augusta predseda SASKY Richarda Sulíka a predseda KDH Milana Majerského.

Hovoriť budú o aktuálnych politických otázkach, o opatreniach v boji proti zdražovaniu, o raste cien energií a hypotekárnych úrokov, ale aj o plánoch politikov na obmedzenie ziskov bánk. Divákom ponúkneme prieskum agentúry AKO pripravený pre reláciu Na hrane o druhej voľbe voličov.

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie  na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu Na hrane môžete sledovať vo štvrtok 10. augusta o 21:50 hodine na JOJke.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
07. september 2023 18:00