StoryEditor

Ďalší návrat kultovej telenovely. Po divokej Milagros hlási comeback Rosalinda

13.08.2023, 15:03
Autor:
redred

Romantickú seriálovú klasiku bude TV Doma vysielať od utorka 15. augusta 2023 v dvoch častiach za sebou.

Na obrazovky televízie Doma mieri po Divokom anjelovi a Skrytej vášni ďalší legendárny romantický seriál - mexická telenovela Rosalinda. Diváčky a diváci si nezabudnuteľný príbeh o krásnom, dobrosrdečnom, ale chudobnom dievčati, predavačke kvetín, ktorá túži po láske, budú môcť vychutnávať už od utorka 15. augusta 2023, vždy od pondelka do piatka o 16:05 hodine, a to hneď v dvoch častiach za sebou.

image

Osudová láska.

„Televízia Doma opäť potvrdzuje, že prináša najväčšie množstvo atraktívneho obsahu pre všetkých milovníkov seriálovej romantiky. Okrem obľúbenej tureckej premiérovej produkcie ponúkame aj to najlepšie zo sveta latinskoamerických telenoviel, čoho dôkazom je aj aktuálny návrat kultovej Rosalindy, ktorá dodnes patrí medzi najexportovanejšie a najsledovanejšie telenovely na svete“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza. 

image

Kultová mexická telenovela Rosalinda.

Rosalinda (Thalía) je šľachetné a pracovité, ale chudobné krásne mladé dievča. Pracuje v kvetinárstve, aby si zaplatila vzdelanie a zároveň sa chce stať slávnou speváčkou. Po strate matky venuje Rosalinda celý svoj život pomoci otcovi Javierovi (Miguel Ángel Rodríguez) a súrodencom Fedre (Nora Salinas), Lucy (Adriana Fonesca) a Betovi (Jorge De Silva). Fedra je mimoriadne introvertná, Lucy je sladká ako Rosalinda a Beto je zlodej a klamár. Javier zistí, že nie je biologickým otcom jednej zo svojich troch dcér a začne si na nich vybíjať svoju zlosť.

image

Súrodenci Rosalindy.

Jedného dňa sa Rosalinda zoznámi s bohatým klaviristom a skladateľom Fernandom Josém (Fernando Carrillo), keď doručí kvety do reštaurácie, ktorú vlastní Gerardo (Alejandro Ávila), priateľ Fernanda Josého, a povie mu o svojom sne stať sa speváčkou. Rosalinda a Fernando José sa do seba bláznivo zamilujú, a to aj napriek obrovským osobnostným aj sociálnym rozdielom. Hoci sa čoskoro vezmú, okolnosti ich prinútia rozísť sa. Dokáže ich láska napokon prekonať všetky prekážky?

image

Rosalinda.

Hlavnú úlohu Rosalindy stvárnila mexická herečka a speváčka Thalía, ktorú práve táto telenovela preslávila po celom svete. Počas svojej kariéry natočila niekoľko hudobných albumov. Jej hity ako Regresa a mí či Arrasando hrali aj slovenské rádiá a umiestňovali sa na popredných priečkach vo vtedajších televíznych hitparádach. Thalía je stále umelecky aktívna a venuje sa hudbe. Zaujímavosťou je, že priamo v seriáli sú použité niektoré jej vlastné piesne, ako aj reálne zábery z jej koncertov. Hudbe sa úspešne venuje aj jej herecký partner z Rosalindy Fernando Carrillo.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
21. september 2023 11:53