StoryEditor

Hviezdy v nečakaných situáciách. Na Markíze bude vraj možné skutočne všetko!

14.08.2023, 07:21
Autor:
redred

Diváčkam a divákom sa v novej zábavnej šou Možné je všetko! počas desiatich jesenných sobotných večerov predstavia populárne osobnosti a obľúbení zabávači tak, ako ste ich ešte nikdy nevideli!

Televízny líder na jeseň neprinesie žiadnu výpravnú ťažiskovú šou ako Let´s Dance, Superstar, či Tvoja tvár znie povedome, ale svoju programovú ponuku obohatí o novú zábavná šou s názvom Možné je všetko. Diváčkam a divákom sa v nej počas desiatich sobotných večerov predstavia populárne osobnosti a obľúbení zabávači v situáciách, v akých ich ešte nikdy nevideli! 

Prostredníctvom rôznych vopred neočakávaných úloh, napínavých hier a náročných výziev sa postarajú o neopakovateľné a stále nové vtipné situácie a skvelú atmosféru. Novinka odštartuje na obrazovkách TV Markíza už v septembri.

image

Originálna verzia šou Možné je všetko!, ktorú Markíza adaptovala a uverejní na jeseň.

„Televízia Markíza sa neustále snaží prinášať na obrazovky nové, zaujímavé programy. Možné je všetko je výpravná zábavná šou, plná prekvapení a nečakaných zvratov, ktorá sa s úspechom vysiela v krajinách po celom svete. Diváčky a diváci uvidia obľúbené známe tváre v situáciách, v akých si ich nevedeli ani predstaviť. Verím, že vďaka svojej hravosti a pozitívnej energii má potenciál osloviť aj slovenského diváka,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Súčasťou novej šou bude napríklad aj hra „Šikmá plocha“, v ktorej celebrity predvedú vtipné scénky odohrávajúce sa vo vnútri izby, ktorá je postavená pod 22,5-stupňovým uhlom. O rôzne bizarné, prekvapivé a zábavné momenty tak rozhodne nebude núdza.

image

Možné je všetko!

„Pripravujeme novú šou, ktorá na Slovensku doposiaľ nebola uvedená. Účinkujúci sa musia pripraviť na rôzne úlohy a zadania, v ktorých neraz budú musieť prekonať samých seba. Podarilo sa nám dať dokopy zostavu perfektných hercov a zabávačov, ktorí spolu v tejto forme ešte neúčinkovali. Každý je iný a každý má svoje silné stránky, ktoré môže využiť.Verím, že diváka prekvapíme a zabavíme,“ zhodnotil Pepe Majeský, kreatívny producent a režisér šou Možné je všetko.

Na účinkujúcich čakajú aj skutočne náročné disciplíny a úlohy, v ktorých budú musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prekonať samých seba. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja noví hostia

image

Originálna verzia šou Možné je všetko!, ktorú Markíza adaptovala a uverejní na jeseň.

V slovenskej adaptácii formátu sa diváci môžu tešiť na populárnych hercov Tomáša Maštalíra a Janu Kovalčíkovú, moderátorskú hviezdu Adelu Vinczeovú, populárny manželský pár komikov Zuzanu Kubovčíkovú ŠebovúMichala Kubovčíka, herca a zabávača Juraja Kemku a ďalších atraktívnych hostí vrátane Adama Bardyho, Martiny Zábranskej, Attilu Végha či Petra Marcina.

„Teším sa, že budem súčasťou nového programu. Je to formát, ktorý je hravý a zábavný. Stretla sa tam skvelá partia komikov a improvizátorov a verím, že spoločne divákov pobavíme,“ povedal Tomáš Maštalír,ktorý sa na jeseň predstaví aj v nových sériách úspešných seriálov Pán profesorVýnimočná Nikol.

„Veľmi sa teším na túto šou, pretože si myslím, že to opäť môže televíznym diváčkam a divákom priniesť kopec zábavy, srandy a uvoľnenia. Myslím si, že to je v dnešnej dobe nadmieru dôležité, pretože so smiechom a s nadhľadom sa dajú veci riešiť ľahšie,“ doplnila víťazka vlaňajšieho Let’s Dance Jana Kovalčíková, ktorá aktuálne vstupuje aj do deja seriálového hitu Dunaj, k vašim službám.

image

Adam Bardy a Martina Maca Zábranská.

V úplne novej polohe sa diváčkam a divákom predstaví moderátorka Adela Vinczeová. „Na šou sa teším, lebo ma baví byť v hravom priestore, v ktorom vznikajú spontánne situácie. Generuje to príjemný typ energie a ten verím, že divákom dobre padne,” zhodnotila.

„Ja mám veľmi rada zábavu, rada hrám spoločenské hry a milujem aj improvizáciu. Verím, že potešíme a rozveselíme divákov. Myslím si, že každý z nás by mal mať stále chuť sa hrať a zabávať sa,“ dodala Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá spolu s manželom Michalom Kubovčíkom patrila medzi herecké hviezdy komediálneho seriálu Horná Dolná. „Teším sa na novú šou. Zišla sa super partia a bude to perfektné,“myslí si aj Michal Kubovčík.

image

Originálna verzia šou Možné je všetko!, ktorú Markíza adaptovala a uverejní na jeseň.

Stálu zostavu účinkujúcich dopĺňa herec a zabávač Juraj Kemka. „Pre mňa je najlepšie to, keď neviem, do čoho idem. Je to úplná radosť a zábava a naozaj sa na to veľmi teším. Teším sa aj na kolegov, ktorí tam budú. Či už stáli alebo tí, ktorí sa k nám budú pridávať. Som vo veľkom očakávaní, že čo z takéhoto niečoho môže vzniknúť,“ skonštatoval.

Zábavnou šou bude sprevádzať Dano Dangl, ktorý je zároveň jej výkonným producentom. „Teším sa veľmi na túto šou. Dali sme dokopy jednu výbornú zostavičku a som zvedavý, čo z toho vypadne. Tuším to, a na to sa naozaj teším,“ uzavrel.

image

Attila Végh a Peter Marcin.

Možné je všetko je slovenskou adaptáciou pôvodne francúzskeho formátu, ktorý pod názvom Anything Goes distribuuje spoločnosť Banijay Rights. Lokálne verzie šou už vzniklipribližne 30-tich krajinách po celom svete, napríklad aj v Taliansku, Holandsku,Izraeli, Nórsku, Turecku, Mexiku, Bulharsku či Portugalsku. TV Markíza šou vyrába v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Noemo, ktorá stojí napríklad aj za úspešným zábavným formátom 2 na 1.

Výroba tohto programu prebieha v súlade s postupmi udržateľnej produkcie, teda s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
22. september 2023 19:36