Štartuje druhá séria seriálu Mama na prenájom.
StoryEditor

Seriálový hit sa vracia! Poznáme veľké zvraty druhej série Mamy na prenájom

18.08.2023, 07:58

Ako Lucia zamieša kartami u Tomanovcov? Akými skúškami bude prechádzať vzťah Eda a Beáty? A ako sa vysporiada rodina Vernerovcov s chorobou a následnou liečbou Zuzany?

Milovníci romantiky, humoru, ale aj dramatických momentov sa po letnej prestávke dočkajú. Obľúbený denný seriál sa po letnej pauze opäť vracia na obrazovky TV Markíza. Mama na prenájom prichádza s druhou sériou, ktorá bude plná nečakaných zvratov, romantiky a emócií.

image

Natáčanie druhej série prebiehalo aj počas leta.

Odkedy sa seriál prvýkrát objavil na obrazovkách, získal si záujem divákov všetkých vekových skupín a stále si drží svoje miesto medzi najobľúbenejšími programami. Na seriálový hit s obľúbenými hercami ako Adam Bardy, Martina Zábranská, Vlado Kobielsky, Kamila Heribanová a mnohými ďalšími sa môžu po letnej pauze diváci tešiť každý pracovný podvečer od začiatku septembra.

Príbeh sa začal jednoduchým želaním malého dievčatka menom Hanka (Larisa Mižigar), ktoré sa náhodou splnilo a absolútne zmenilo osud dvoch rodín. Osudy hrdinov seriálu každý pracovný podvečer opäť prinášajú nezameniteľnú kombináciu romantiky a sviežeho humoru.

image

Bude láska medzi Martinou a Maďou dosť pevná?

V druhej sérii tohto diváckeho hitu sa medzi hlavnými postavami predstaví aj ďalšia známa herecká tvár, a to Monika Horváthová, ktorá sa zhostí úlohy biologickej mamy malej Hanky (Larisa Mižigar) a manželky Martina (Adama Bardyho). Postava Lucie ako aj mnohé iné prinesú do celého príbehu nový rozmer.

Podvečerný valec s rekordnými podielmi

Rodinný podvečerný seriál si už od svojho štartu 9. januára 2023 získal divákov a po celý čas si udržiaval vedúce postavenie na trhu. V komerčnej cieľovej skupine 12-54 a so započítaním trojdňovej oneskorenej sledovanosti si Mama na prenájom za celú jar pripísala priemerný trhový podiel 28,8 percenta. Konkurenčné Bez servítky zaostalo s priemerným podielom na trhu 22,5 percenta.

image

Nové príbehy budú zažívať aj postavy v nemocnici Kvetná.

Najsledovanejšia epizóda v cieľovej skupine 12-54 bola odvysielaná v pondelok 13. februára a mala poradové číslo 26. Zaznamenala najvyšší rating 8,9 percenta a trhový podiel 30,4 percenta. Z hľadiska podielu na trhu sa rekordom vo výške 37,7 percenta môže pochváliť 87. diel, ktorý bol odvysielaný 10. mája.

V širšej cieľovej skupine 12+ zaujala najviac 36. časť z pondelka 27. februára,  ktorú si pozrelo 485-tisíc divákov. Najvyšším zásahom sa môže pochváliť hneď úvodná časť, ktorú 9. januára 2023 sledovalo aspoň tri minúty 610-tisíc divákov v cieľovke 12+.

Divácky záujem o seriál Mama na prenájom podčiarkuje aj jej úspech z hľadiska trojdňovej oneskorenej sledovanosti, keď si jarných 109 epizód v porovnaní so živým vysielaním v priemere polepšilo o 2,4 ratingového bodu na hodnotu 7,0 percent, čo predstavuje nárast až o 52,2 percenta.

image

Lucia poriadne zamieša kartami.

Priemerne príbehy obľúbených seriálových hrdinov sledovalo 415-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov a oproti živému vysielaniu je to výsledok lepší o 113-tisíc divákov a teda až o 37,4 percenta.

Čo prinesie nová séria?

V nových epizódach druhej série nečakaný príchod biologickej matky Hanky, Lucie (Monika Horváthová), poriadne zamieša kartami u Tomanovcov. Napriek tomu, že Martin (Adam Bardy) a Naďa (Martina Zábranská) by si priali, aby sa nič nemenilo, Lucia ich predstavy ignoruje a správa sa nepredvídateľne.

image

Ako pomôže Naďa svojej chorej mame Zuzane?

Edo (Vlado Kobielsky) a Beáta (Kamila Heribanová) sa pripravujú na príchod nového člena do rodiny a ich sľub „v dobrom aj v zlom“ prechádza skúškami. Rodina Vernerovcov sa snaží zahojiť staré rany, a to nielen v súvislosti s chorobou Zuzany (Gabriela Dzuríková) a jej liečbou, ale aj s minulosťou, ktorá ich kedysi nešetrila a rozdelila. Medzitým sa v nemocnici a reštaurácii odohrávajú udalosti, ktoré budú mať vplyv na osudy hlavných postav.

Druhá séria divákom tak ponúka ešte viac strhujúcich dejových línií, emócií a príbehov, ktoré pobavia, ale aj dojmú. Sledujte seriál Mama na prenájom a nechajte sa vtiahnuť do sveta plného lásky, rodinných väzieb a nečakaných zvratov. Prvý diel druhej série odvysiela TV Markíza v pondelok 4. septembra o 17:55 hodine.

image

Ako sa vysporiadajú Vernerovci s minulosťou a chorobou Zuzany?

Herecké obsadenie: Adam Bardy, Martina Zábranská, Larisa Mižigar, Monika Horváthová, Vlado Kobielsky, Maroš Kramár, Gabriela Dzuríková, Helena Krajčiová, Lujza Garajová Schrameková, Martin Klinčúch, Diana Ristová, Kristína Kanátová, Erik Žibek, Peter Kiss

image

Natáčanie v dome Vernerovcov.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
18. august 2023 07:59