Prvý pôvodný seriál Víťaz na svetovom streame SkyShowtime.
StoryEditor

Víťaz s Dubayovou a Germani. Máme trailer prvého lokálneho seriálu na SkyShowtime

21.08.2023, 15:06
Autor:
michmich

Pôvodný rodinný komediálny titul režiséra Jana Hřebejka, oceneného na Berlinale a držiteľa Českého leva, sa na streamovacej platforme objaví od 4. septembra.

SkyShowtime dnes zverejnila oficiálny trailer k svojmu prvému pôvodnému slovenskému seriálu Víťaz, ktorý vznikol v spolupráci s českými tvorcami a hercami. Šesťdielna miniséria bude mať premiéru exkluzívne na SkyShowtime 4. septembra.

image

Prvý pôvodný seriál Víťaz na svetovom streame SkyShowtime.

Víťaz je pútavá rodinná komédia, ktorá sleduje život Viktora Hudáka (AdyHajdu), bývalého premiéra malej európskej krajiny, ktorý sa po desaťročí snaží získať späť srdcia svojej rodiny, ktorú počas svojej politickej kariéry zanedbával. Snaží sa začleniť do bežných činností a zároveň sa pokúša získať späť náklonnosť svojich dcér a manželky.

image

Prvý pôvodný seriál Víťaz na svetovom streame SkyShowtime.

Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev, ktoré niekedy prekonávajú tie, s ktorými sa stretol počas svojho pôsobenia v parlamente. Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.

image

Prvý pôvodný seriál Víťaz na svetovom streame SkyShowtime.

Víťaza režíroval renomovaný český filmár JanHřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísala Zuzana Dzurindová a hlavným kameramanom je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa po boku populárneho slovenského herca AdyhoHajdu predstavia držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, ale aj mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Ďalšie herecké obsadenie tvoria Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, ReaFrlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
09. september 2023 17:14