Na hrane diskusie Juraja Krúpu a Roberta Kaliňáka.
StoryEditor

V Na hrane Krúpa a Kaliňák o situácii v SIS aj prieskum o druhej voľbe Slovákov

23.08.2023, 16:47
Autor:
michmich

Diskutovať budú aj o situácii v bezpečnostných zložkách, o plánoch zmien v polícii, ale aj o základných rozdieloch v nastavení opatrení v ekonomickej sfére v prípade strán Smer-SD a SaSka.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková. Tento raz úozvanie do diskusie prijali poslanec NR SR Juraj Krúpa za SASKU a Robert Kaliňák, kandidát na poslanca za Smer-SD.     

Hovoriť budú o SIS bez riaditeľa, o situácii v bezpečnostných zložkách, o plánoch zmien v polícii, ale aj o základných rozdieloch v nastavení opatrení v ekonomickej sfére v prípade strán Smer-SD a SaSka. Divákom ponúkneme prieskum agentúry AKO pripravený pre reláciu Na hrane o „druhej voľbe“.

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Diskusiu Na hrane môžete sledovať vo štvrtok 24. augusta o 21:50 hodine na JOJke a rovnako aj na spravodajskej stanici JOJ 24.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. august 2023 16:48