Prý formát určený pre stramovaciu platformu Joj play prináša Jojka v podobe reality šou o tetovaní naslepo.
StoryEditor

Joj prináša na svoju streamovaciu platformu pôvodný formát. Pôjde o tetovanie naslepo

24.08.2023, 10:45
Autor:
redred

Ku Markíze, ktorá pripravuje vlastné programy pre Voyo vo veľkom, sa pridáva už aj Jojka. JOJ play dostane nový formát.

Jojka pripravila pre divákov svojej streamovacej paltformy nové prekvapenie. Okrem svojho archívu tam nájdete aj ich prvý vlastný projekt určený do streamu. Nový formát bude z prvkami reality šou.

"Pôjde o novú originálnu šou, ktorá posúva hranice priateľstva na úplne novú úroveň! Tetko naslepo je o zábave, kreativite, dôvere a odvahe, keď si dvaja najlepší priatelia nechajú od toho druhého vybrať miesto aj motív tetovania a sami ho uvidia až na vlastnej koži," hovorí hovorkyňa skupiny Joj Lucia Tuhelová.Trúfli by ste si?

Šancu moderovať tento program dostala talentovaná influencerská dvojica Jancucik a Samo Zvaný, o tetovania na celý život sa postará Oľga Albertová (Olganizmus).

image

Tetovanie, ilustračná fotografia (Téma)

Tetko naslepo nie je len o tetovaniach. Je to hĺbkový test poznania toho druhého. Každý z dvojice musí dostatočne dôverovať tomu druhému a zároveň musí aj on sám vybrať pre svojho parťáka tetovanie, ktoré bude mať na koži celý život. Pripravte sa na horskú dráhu emócií, prekvapení a neuveriteľných tetovaní, ktoré vás môžu inšpirovať. či nechať v nemom úžase....," doplnila Tuhelová. 

A ako to v jednotlivých dvojiciach dopadne? Trafia sa do vkusu a spečatia svoje priateľstvo alebo vykopú vojnovú sekeru? Presvedčte sa na vlastné oči. Tetko naslepo bude dostupné exkluzívne len na JOJ play, streamovacej platforme televízie JOJ, od 25. augusta.

Šou Tetko naslepo, ktorá nanovo definuje význam priateľstva a zdobenia tela, bude zaradená do prémiového balíčka JOJ play.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. september 2023 03:32