StoryEditor

Obrovská novinka pre nových farmárov. Výšku výhry nemajú vôbec garantovanú

28.08.2023, 09:50
Autor:
michmich

Diváci po prvý raz uvidia viac aj z priebehu a zákulisia duelov. Duelantov budú snímať v oddychovej zóne priamo medzi disciplínami a zároveň absolvujú aj krátke rozhovory.

„Jedna z najväčších zmien je, že výhra nie je garantovaná. Každé euro, ktoré si víťaz odnesie si budú musieť farmári zaslúžiť spoločnou prácou. Ak sa rozhodnú, že sa budú flákať a prestanú pracovať, mince od Martina nedostanú, a tým pádom výhra môže byť oveľa nižšia ako bola minulé roky. Na druhej strane, keď zamakajú, budú sa správať dobre a nebudú porušovať pravidlá, tak výhra môže byť oveľa vyššia.“ vysvetlil režisír projektu Lukáš Kodoň. 

Zmenená výška výhry bude prekvapením nielen pre divákov, ale aj pre samotných farmárov, ktorý sa ju aj nový mechanizmus odmeňovania dozvedia až v prvý deň svojho pobytu na statku.

Okrem toho si Alica pripravila pre súťažiacich rôzne dilemy. Farmári tak budú postavení pred rozhodnutia či získať osobnú výhru (napríklad stať sa farmárom týždňa) alebo radšej zvýšiť stav výherného konta pre víťaza Farmy 15.

image

Prvé dni natáčania novej Farmy potrápilo tvorcov počasie.

Na Farme budú tento rok bojovať proti sebe tri skupiny farmárov, rozdielnej generácie a tým pádom tu bude aj nový spôsob eliminácie. Spôsob vyraďovania sa trošku skomplikuje, nebude také jednoduché robiť stratégie ako voľakedy keď sa rozhodovalo medzi mužským a ženským duelom.

Gendrové rozdelenie sa tento rok úplne zrušilo a budú proti sebe bojovať skupiny ako generácie, čo prinesie divákom oveľa atraktívnejšie vyraďovanie, ktorá bude napínavá počas dvoch dní. V piatkovej epizóde diváci uvidia prvú časť eliminácie – Boj o záchranu a v nedeľnej časti duel, čo znamená, že súťažiaci budú musieť oveľa viacej bojovať a oveľa menej robiť stratégie a intrigy. 

Televízia Markíza prináša tento rok už pätnástu sériu Farmy. Tento raz to na statku bude o „súboji generácií“. O atraktívnu finančnú výhru zabojuje 15 farmárov, rozdelených do troch skupín podľa generácie.

image

Tohtoroční farmári.

Ďalšou tohtoročnou novinkou bude aj rozdeľovanie potravín. V posledných rokoch boli farmári zvyknutí, že ak získali za splnenie úloh určitý počet mincí, dostali k základným potravinám aj rôzne chutné bonusy. V novej sérii však čaká farmárov drsná výzva - každý týždeň im hospodár Martin odovzdá iba balík základných potravín! Ak budú chcieť obyvatelia statku získať ďalšie, budú musieť absolvovať špeciálnu hru, ktorú pre nich pripraví práve hospodár. 

Ďalšia novinka sa týka samotného nakrúcania. Diváci po prvý raz uvidia viac z priebehu a zákulisia duelov. Duelantov budú snímať v oddychovej zóne priamo medzi disciplínami a zároveň absolvujú aj krátke rozhovory. Na televíznych obrazovkách sa objaví aj príprava samotných disciplín v duelovej aréne.

Teraz si pozrite, ako to na statku tento rok vyzerá:

image

Farmári si budú pestovať zeleninu.

image

Kúpelňa.

image

Pripravený je aj nový spôsob farmárčenia.

image

Kuchyňa.

image

Kuchyňa.

image

Stôl, ktorého súťasťou je aj Alica.

image

Tu bude spať farmár týždňa.

image

Prístrešky pre zvieratá.

image

Domček farmára týždňa.

image

Celý statok Farmy 15.

image

Chatka pre duelantov.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. august 2023 09:51