Seriál Ako to bolo ďalej je voľné pokračovanie legendárneho seriálu Sex v meste.
StoryEditor

Streamer Max potešil fanúšikov Sex v meste. Prinesie ďalšie epozódy Ako to bolo ďalej ...

28.08.2023, 11:21
Autor:
michmich

Seriál od producenta Michaela Patricka Kinga sa dočká už tretej série pokračovania tohto legendárneho seriálu.

Jedenásťdielna druhá séria mala premiéru 22. júna a skončí 24. augusta na HBO Max.

Obsadenie druhej série: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Christopher Jackson, Niall Cunningham, Cathy Ang, Alexa Swinton a John Corbett.

Sarah Aubrey, VP pre pôvodný obsah spoločnosti Max hovorí: „Je nám potešením oznámiť, že od uvedenia 2. série sa seriál AKO TO BOLO ĎALEJ... radí na prvé miesto v rebríčku Max Original a je doposiaľ najsledovanejším vracajúcim sa seriálom Max Original. S blížiacim sa očakávaným štvrtkovým finále sezóny, gratulujeme producentovi Michaelovi Patrickovi Kingovi a jeho skvelému tímu scenáristov, producentov, hercov a štábu, ktorí nás aj po 25 rokoch očarujú dynamickými priateľstvami a pútavými príbehmi. Nemôžeme sa dočkať, keď diváci uvidia, kam tretia séria zavedie našich obľúbených Newyorčanov.“

image

Seriál Ako to bolo ďalej príde s treťou síriou.

Druhá séria seriálu AND JUST LIKE THAT..., ktorú časopis Vanity Fair označil za „ideálny úvod do leta“, bola denníkom The Guardian označená za „skvelý zážitok“ a časopisom People za „sexy“, „odvážny“ a „svižný“.

Pokračovanie kultového seriálu Sex v meste sleduje naše obľúbené Newyorčanky Carrie, Mirandu a Charlotte, ktoré prešli komplikovanou realitou života a priateľstva po tridsiatke. Teraz sú v ešte komplikovanejšej realite života a priateľstva po päťdesiatke.

Tvorcovia: Michael Patrick King spolu s producentmi Johnom Melfim, Juliou Rottenberg, Elisou Zuritsky, Sarah Jessicou Parker, Kristin Davis a Cynthiou Nixon. Seriál HBO „Sex v meste“ vytvoril Darren Star podľa knihy Candace Bushnellovej „Sex v meste“.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. august 2023 11:28