StoryEditor

Adrien Brody, Natasha Lyonne a Benjamin Bratt ukážu svoj Poker face na SkyShowtime

30.08.2023, 11:20
Autor:
redred

Tento desaťdielny mysteriózny seriál s hlavnou hrdinkou Charlie Cale, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť keď niekto klame, ponúkne streamer divákom od 15. septembra.

SkyShowtime dnes oznámila premiéru prvých dvoch epizód seriálu Poker Face, ktoré budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 15. septembra. Nové epizódy budú k dispozícii každý piatok.

image

Poker face.

Z kreatívnej dielne Riana Johnsona prichádza Poker Face, desaťdielny mysteriózny seriál s Natashou Lyonne v hlavnej role ako Charlie Cale, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť, keď niekto klame. Vydáva sa na cestu vo svojom Plymouth Barracuda a na každej zastávke sa stretáva s novými postavami a zvláštnymi zločinmi, pri ktorých si nevie pomôcť a musí ich jednoducho vyriešiť.

image

POKER FACE.

Phillip Caruso/Peacock
Seriál získal nadšené recenzie a na serveri RottenTomatoes sa rýchlo stal „čerstvým“ a získal 98 percent hodnotenie kritikov.

V hlavnej úlohe sa predstaví NatashaLyonne, ktorá je zároveň výkonnou producentkou v spoločnosti Animal Pictures, a tiež napísala a režírovala jednu epizódu seriálu. V Poker Face účinkujú známe hviezdy, ako napríklad: Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones.

image

POKER FACE.

Sara Shatz/Peacock
Výkonnými producentkami sú Nora a Lilla Zuckerman. Ďalšími výkonnými producentmi sú Ram Bergman, Natasha Lyonne, Nena Rodrigue a Iain B. MacDonald spolu s výkonnými koproducentkami Mayou Rudolph a Danielle Renfrew Behrens. Poker Face vznikol v produkcii spoločností T-Street, MRC a Animal Pictures a distribuuje ho spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. október 2023 06:47