StoryEditor

Víkendové diskusie o polarizácii spoločnosti či o vývoji v bezpečnostných zložkách

01.09.2023, 12:06
Autor:
redred

Okrem toho Na telo prinesie aj exkluzívny prieskum o dôveryhodnosti politických lídrov, ktorý ukáže, komu letné kampaňovanie pomohlo, aj kto naopak podporou oproti jari stratil.

image

Sobotné dialógy.

Sobotné dialógy

RTVS odvysiela naživo v sobotu 2. septembra od 12:10 hodiny na Rádiu Slovensko a vo vysielaní spravodajskej:24 ďalšie vydanie Sobotných dialógov. Moderátorka Marta Jančkárová si tento raz pozvala do štúdia poslankyňu NR SR a predsedníčku strany Za ľudí Veroniku Remišovú a poslanca NR SR a podpredsedu strany SaS Branislava Gröhlinga.

Rozprávať sa budú o rokovaní NR SR do volieb, ale svoje názory povedia aj na aktuálnemu riadenie štátu, vývoju v bezpečnostných zložkách, ale aj ku polarizácii spoločnosti. Dotknú sa aj tém ako prípravy rozpočtu, zdraviu verejných financií a možnosti povolebného vývoja.

image

V politike.

V politike

Tento týždeň oznámil kandidatúru na prezidenta Ivan Korčok. Slovenská politika stále rieši aj situáciu v SIS a polícii. Aj na tieto témy budú v prvej nedeľnej diskusii V politike na ta3 od 11:00 hodiny diskutovať poslanec NR SR a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini a poslanec NR SR a predseda strany SaS Richard Sulík. Moderátor Rastislav Iliev s nimi rozoberie aj témy ako povolebné zámery týchto dvoch strán a ich kľúčové plány nasledujúceho obdobia.                                    

image

O 5 minút 12.

O 5 minút 12

Druhú nedeľnú politickú diskusiu už štandardne naživo odštartuje RTVS v nedeľu 3. sepmtebra od 11:55 hodiny na Jednotke a vo vysielaní RTVS :24. S moderátorom Marekom Kamarom bude tento víkend diskutovať predseda NR SR a predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár a bývalý predseda NR SR a predseda strany SNS Andrej Danko.

Témy ich diskusie budú rokovanie NR SR do volieb, výzvy pri spravovaní štátu, sociálno-ekonomická situácia, zahranično-politické smerovanie a aktuálne politické dianie a scenáre vývoja po voľbách.

image

Na telo.

Na telo

O vyostrujúcej sa predvolebnej kampani, aktuálnej situácii v súvislosti s vojnou na Ukrajine, prezidentskej kandidatúre Ivana Korčoka, aj o povolebnej spolupráci sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 3. septembra 2023 v relácii Na telo rozprávať s Michalom Šipošom z OĽaNO, Erikom Tomášom z Hlasu-SD a predsedom KDH Milanom Majerským.

Okrem toho Na telo prinesie aj exkluzívny prieskum o dôveryhodnosti politických lídrov, ktorý ukáže, komu letné kampaňovanie pomohlo, aj kto naopak podporou oproti jari stratil.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hodiny na obrazovkách TV Markíza a na webe TVNOVINY.sk.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
02. september 2023 17:04