StoryEditor

Vieme ako sa zamotá vzťahový trojuholník v Mame na prenájom. A ako to zoberie Hanka?

02.09.2023, 11:30
Autor:
michmich

Malé dievčatko čakajú veľké životné míľniky – nástup do prvého ročníka a zistenie kto je jej skutočná maminka. Vyberie si biologickú, alebo náhradnú?

Milovníci romantiky, humoru, ale aj dramatických momentov majú dôvod na radosť. Obľúbený denný seriál Mama na prenájom sa po letnej pauze opäť vraciana obrazovkyTV Markíza už tento pondelok 4. septembra o 17:50 hodine na TV Markíza.

image

Ako to celé zoberie malá Hanka?

Príbeh sa začal jednoduchým želaním malého dievčatka menom Hanka (Larisa Mižigar), ktoré sa náhodou splnilo a absolútne zmenilo osud dvoch rodín. "V druhej sérii tohto diváckeho hitu sa medzi hlavnými postavami predstaví aj ďalšia známa herecká tvár, a to Monika Horváthová, ktorá sa zhostí úlohy biologickej mamy malej Hanky a manželky Martina, v pdoaní Adama Bardyho. Postava Lucie ako aj mnohé iné prinesú do celého príbehu nový rozmer," povedala PR manažérka TV Markíza Silvia Matašeje.

image

Natáčanie druhej série bolo už v plnom prúde aj počas elta.

My sme sa pozreli práve na tento seriálový trojlístok. Ako budú tieto prepletené vzťahy hlavných hrdinov pokračovať? A ako to zoberie Hanka? Vieme ako budú v druhej sérii pokračovať dejové línky hlavného vzťahového trojuholníka.

image

Kamarátky Naďa a Lenka.

Naďa – Maca Zábranská

Naďa v prvej sérii prijala svoju úlohy novej matky a k tomu si konečne našla toho správneho muža – Martina. Príchodom Lucie sa ale všetko mení.  Naďa si doteraz bola aj Martinom, aj Hankou stopercentne istá. Verila, že je pre nich to najlepšie. Všetko sa mení príchodom Lucie a Naďa sa musí konfrontovať s najzákladnejšou otázkou – je pre Hanku s Martinom tá najlepšia voľba? Naďa je osoba, ktorá sa celý život obetovala – v minulosti nešla cestovať, pretože to nemohla otcovi urobiť. Nedávno zasa prijala úlohy matky, lebo nemohla sklamať malé dievčatko. Obetuje sa zasa, aby Martin s Hankou boli ako dokonalá rodina s Luciou? Alebo si vydobyje svoje šťastie a uvedomí si, na čo má právo? 

image

Ako zamotá hlavu Martinovi príchod skutočnej Lucie?

Martin – Adam Bardy

Martin si už plánoval život s Naďou. Príchod Lucie mu však nabúra všetky plány. Bude musieť bojovať silnejšie ako predtým, aby si udržal vzťah s Naďou a aby vysvetlil Hanke všetky zmeny, ktoré sám nemá v láske. Martin Luciin návrat nevníma pozitívne, táto kapitola sa pre neho uzavrela vtedy, keď od neho a Hanky Lucia odišla. Martin je však milujúci otec a s ohľadom na Hanku nedokáže Martin Luciu z ich života úplne vymazať. Lucia robí všetko pre to, aby bolo pokušenie pre Martina neodolateľné... Ako sa Martin nakoniec rozhodne?

image

Vzťahový trojuholník sa roztočí na plné obrátky.

Lucia – Monika Horváthová

Lucia pred rokmi opustila svoje dieťa a nechala Martina aj Hanku žiť bez nej. Role matky sa nevedela zhostiť, cítila to ako obrovskú zodpovednosť a vždy jej išlo o to, čo chce ona. Po rokoch sa vracia a chce svoju chybu napraviť - teda stať sa matkou svojej Hanke. V pláne vymazať jej roky absencie v Hankinom a Martinovom živote však natrafí na Naďu, ktorá jej do plánov nezapadá.

image

Bude mať Hanka dve maminy?

Hanka – Larisa Mižigar

Hanku čaká veľký míľnik v živote dieťaťa – nástup do prvého ročníka. Je však zmätenejšia ako nikdy predtým. Všetko, čo v živote chcela je maminka. A teraz má dve a často aj vystresovaného a nahnevaného ocka. Kde je pravda? Ktorá je teda jej maminka? 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. september 2023 14:12