StoryEditor

Ranná šou s Juniorom a Marcelom aj Sajfa šou na Fun rádiu oslavujú 10. výročie

04.09.2023, 09:22
Autor:
redred

Junior a Marcel sú najdlhšie vysielajúcou dvojicou rannej šou v slovenskom éteri. Začínajú svoju neuveriteľnú jedenástu sezónu.

Najzábavnejšia Ranná šou s Juniorom a Marcelom je povestná každodennou dávkou chytľavého humoru, nekonvenčnou zábavou a kuriozitami, ako vznik Medzinárodného dňa leča, alebo zrodenie legendy slovenského rozhlasového éteru – Zdena z Popradu. Tím rannej šou na Fun rádiu priniesol aj legendárnu Generálku Vianoc. Vždy 24. novembra si Junior a Marcel spolu s poslucháčmi vyskúšajú Vianoce so všetkým, čo k nim patrí.

"Ak by som povedal, že si ani nepamätám, čo bolo pred Juniorom a Marcelom, krivdil by som Adele a Sajfovi, alebo Miňovi a Slavovi či všetkým, ktorí pred nimi kormidlovali vlajkovú loď Fun rádia. Musím však povedať, že Junior a Marcel hrdo držia vlajku rannej šou poriadne vysoko a vysielajú k poslucháčom už neuveriteľných 10 rokov zábavy. Verím, že tých neuveriteľných vecí spojených s funtastickou zábavou a hudbou, majú Junior, Marcel a Sajfa, ktorý takisto oslavuje 10. výročie vysielania jeho skvelej Sajfa šou, pripravených veľa aj na ďalšie roky.’’ uvádza Rastislav Dutka, generálny riaditeľ RADIO GROUP a.s., ktorá zastrešuje aj Fun rádio.

image

Ranná šou s Juniorom a Marcelom.

Tím rannej šou Fun rádia nevysiela iba z domovského štúdia na Leškovej 5. Vysielal aj priamo z dejiska Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Košiciach, z rozlúčkového zápasu Mariána Hossu v Trenčíne, zo zubnej ambulancie, alebo z obchodu s nábytkom, kde v noci celý tím aj prespal. Čaro živého vysielania zažili aj poslucháči z Košíc, Nitry či z Brezna, priamo v ich domácnostiach.

Za 10 rokov sa v Rannej šou s Juniorom a Marcelom odpremiérovalo množstvo nových pesničiek od interpretov ako IMT Smile, Hex, Zuzana Smatanová, Adam Ďurica, Katka Knechtová, Polemic, Peter Bič Project, Mark Dann a mnohých ďalších.

image

Sajfa šou

K výročiam Rannej šou s Juniorom a Marcelom a Sajfa šou sa vyjadril aj Marek Mikúšek, programový riaditeľ RADIO GROUP a.s.: S Juniorom a Marcelom som od začiatku ich spoločného pôsobenia vo Fun rádiu. Vždy to boli - tí dvaja! Tí dvaja blázni! Tí dvaja lotri! Tí dvaja chlapci! Proste tí dvaja z rannej šou Fun rádia! Junior s Marcelom sú kamoši poslucháčov. Celá ich ranná šou je o poslucháčoch a s poslucháčmi, pretože tak to všetkých stále baví...aj po desiatich rokoch. A teší ma aj fakt, že v tento deň oslavujeme ešte jedno okrúhle moderátorské výročie, keďže Sajfa a jeho popoludňajšia Sajfa šou je tu tiež 10 rokov. To len svedčí o stablilite a stálej obľúbenosti moderátorov Fun rádia.“

image

Funrádio.

Sajfa vysiela vo Fun rádiu každé popoludnie od pondelka do štvrtka. Svojim uštipačným, niekedy až na hrane, humorom si získava uši poslucháčov Fun rádia.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
09. september 2023 10:51