Kriminálne spisy
StoryEditor

Vrcholí úspešný krimi podcast: Miniséria Temné tajomstvá Vatikánu trhá rekordy

07.09.2023, 11:33
Autor:
redred

Prípad zmiznutia Emanuely Orlandi nadchol desaťtisíce ľudí. Počúvajte záverečnú epizódu.

Temné tajomstvá Vatikánu sú zatiaľ najúspešnejšou minisériou podcastu Kriminálne spisy na stránke Podmaz.sk, ktorý ponúka hodiny obsahu pre všetkých fanúšikov podcastov.

Prvá epizóda s podtitulom Vatikánske dievča mala premiéru 10. augusta. Okamžite sa zaradila medzi najpočúvanejšie slovenské podcasty. Do 6. septembra si ju vypočulo 78 175 tisíc ľudí.

Desivý príbeh o udalostiach v kolíske katolíckej cirkvi zo začiatku 80. rokov potvrdil svoj úspech aj druhou epizódou o mafiánskej hrobke, ktorú počulo 55 355 ľudí.

Vo štvrtok 7. septembra sa fanúšikovia konečne dočkali tretej časti Muž v sutane. Čo majú so zmiznutím mladého dievčaťa spoločné predstavitelia Vatikánu a kto ďalší je do prípadu ešte zapletený?

Okrem Kriminálnych spisov vedie aj Závodský

Prinášame rebríček najúspešnejších epizód podcastu Kriminálne spisy z produkcie Bauer Media Audio Slovakia počúvaných na portáli Podmaz.sk a cez streamovacie služby Spotify, Apple podcasts, Google podcasts, Deezer a YouTube.

Na prvom mieste je Zliechovská beštia: Temný chlapec (1. časť), ktorú si doteraz vypočulo 151 644 poslucháčov.

Strieborná priečka patrí Krvavej svadbe (150 603 poslucháčov), na treťom mieste skončila Vražedná hra (149 091 poslucháčov). Štvrté je Siedme poschodie (142 588 poslucháčov), päťku obsadila Faraónova pomsta (142 357 poslucháčov).

Chuť smrti je na šiestom mieste, sedmička patrí epizóde Smrť v zliatej klietke, ôsmu priečku majú znova Kriminálne spisy: Oravský kat, na deviatke je Tichý zabijak, top desiatku uzatvára Láska ako z románu.

Všeobecne najpočúvanejším podcastom je Braňo Závodský naživo, nasledujú Kriminálne spisy, Nezhasínaj!, Tri prasiatka a Bekimovo horúce kreslo.

Za prvých osem mesiacov roka 2023 dosiahla počúvanosť podcastov z produkcie Bauer Media Audio Slovakia 14,8 milióna unikátnych prehratí.

Kriminálne spisy okrem toho kraľujú priečkam obľúbenosti aj na streamovacej službe Spotify, kde si obhájili opäť prvé miesto.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
07. september 2023 13:20