František Novák bol vymenovaný na pozíciu Executive Director pre Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities.
StoryEditor

Ringier Slovakia má nového Executive Directora. Stal sa ním František Novák

28.03.2024, 14:20
Autor:
redred

František Novák od 1. apríla prevezme operačné riadenie spoločností Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities. Marek Václavík bude aj naďalej zastávať pozíciu CEO oboch spoločností.

Predstavenstvo Ringier Slovakia vymenovalo Františka Nováka za nového Executive Directora spoločností Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities. Na svojej novej pozícii zastreší každodenné operatívne riadenie spoločností, rokovania a vzťahy s obchodnými partnermi, ako aj ďalšie biznisové témy. Reportovať bude priamo Marekovi Václavíkovi.

Marek Václavík ostáva po úspešnom pôsobení aj naďalej CEO oboch spoločností. V ďalších mesiacoch sa zameria na víziu, strategické smerovanie a užšiu spoluprácu oboch spoločností.

„Chcel by som sa poďakovať manažmentu za prejavenú dôveru. Ringier je dlhoročným lídrom slovenského internetu. Preto cítim veľkú zodpovednosť, voči našim čitateľom, užívateľom, ako aj našim zamestnancom. Mojim cieľom je inovovať naše produkty, tak aby sme ponúkali tie najkvalitnejšie služby a ostali jednotkou aj naďalej,” predstavil svoju víziu nový Executive Director Ringier Slovakia František Novák.

image

František Novák bol vymenovaný na pozíciu Executive Director pre Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities.

„Som presvedčený, že František Novák prenesie svoje dlhoročné expertné skúsenosti aj do vedenia našich spoločností. Umožní nám to pokračovať v zmenách, ktoré sme spustili na konci minulého roka. Cieľom je pripraviť sa na ďalší rozvoj v dynamicky sa meniacom mediálnom prostredí na Slovensku,“ informoval CEO Ringier Slovakia Marek Václavík.

"Pre naše slovenské publikum máme pripravených množstvo vzrušujúcich plánov a preto netrpezlivo očakávam pokračovanie mojej spolupráce s Františkom a Marekom. Spoločne sa snažíme nadviazať pevnejšie vzťahy s našimi čitateľmi, poskytovaním jedinečného redakčného obsahu, ako aj širokej škály iných, výnimočných digitálnych produktov. Tieto snahy nepochybne pozdvihnú naše možnosti, ako poskytnúť tú najlepšiu ponuku pre naše ctené publikum,” doplnil CEO Ringier Media International Dmitry Shishkin.

František Novák bol od roku 2023 Managing Directorom pre Ringier Slovakia Communities. Predtým zastával v rámci Ringier Slovakia pozíciu Chief Digital Officer. V Spoločnosti pôsobí od roku 2013, pričom počas tohto obdobia zastával viacero vedúcich pozícií.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. apríl 2024 17:45