StoryEditor

So stand-up šou sa na Voyo roztrhlo vrece. Tentoraz sa predvedie komik Kubo Lužina

15.05.2024, 12:54
Autor:
redred

V pondelok 10. júna 2024 vypukne nakrúcanie ďalšieho Voyo Špeciálu s názvom Láska zvíťazí. Lístky na nakrúcanie jeho šou sú už v predaji.

Voyo nepoľavuje a na jún pripravuje nakrúcanie nového samostatného Voyo Špeciálu. Po úspechu stand-upov s komikmi Simonou, Jakubom Zitronom Ťapákom, Samom Trnkom, a ešte nepublikovanom "one man šou" Joa Trendyho sa púšta Markíza do natáčania ďalšej vtipnej novinky. 

Ďalším z radu vynikajúcich slovenských stand-up komikov, ktorý predvedie svoje umenie vo veľkom hodinovom predstavení, bude obľúbený Kubo Lužina. Nakrúcanie špeciálu s názvom Kubo Lužina: Láska zvíťazí je naplánované na pondelok 10. júna 2024 a fanúšikovia stand-up comedy žánru môžu byť aj tentokrát jeho súčasťou. Lístky sú už teraz dostupné v predaji. 

image

Úspešné stand-up šou na Voyo majú za sebou už Simona First (za slobodna Salátová), Jakub "Zitron" Ťapák, Samo Trnka a na uvedenie svojho stand-upu čaká aktuálne Joe Trendy.

Kubo Lužina - muž, ktorý svet nechápe a svet nechápe jeho. Drsno aj láskavo, tvrdo a zároveň milo, ale hlavne smiešne sa pozrieme na obyčajný svet očami neobyčajného muža. V novom špeciáli sa, ako už samotný názov hovorí, diváci dozvedia, či láska dokáže naozaj zvíťaziť.

Jakub Lužina je slovenský stand-up komik, divadelný herec, moderátor, improvizátor a podcaster.  „Keď ma Voyo oslovilo na spoluprácu, bol som poctený. Pre mňa, ako komika, znamená vlastný špeciál veľmi veľa. Je to veľký míľnik v živote performera.Bude to výzva, ale teším sa na ňu,“ povedal Kubo Lužina, ktorého stand-up špeciál by si fanúšikovia rozhodne nemali nechať ujsť. „Je to určite to najlepšie, čo v ten večer môžu urobiť. Buď to, alebo bryndzové halušky,“ dodal s humorom sebe vlastným komik.

image

Najnovšie ponúka Markíza aj lístky na natáčanie nového Voyo stad-up špeciálu s Kubom Lužinom.

Voyo Špeciály žánru stand-up comedy sa na Voyo tešia veľkej popularite. „Predplatitelia Voyo si obľúbili naše Voyo Špeciály v podobe veľkých celovečerných vystúpení najobľúbenejších domácich stand-up komikov. Som rada, že popri príprave comedy šou Joa Trendyho s názvom Prečo práve ja? sme sa pustili aj do prípravy špeciálu s Kubom Lužinom a našim divákom tak počas leta prinesieme rovno dvojitú porciu kvalitnej zábavy,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a Voyo.

Predplatitelia nájdu už teraz na Voyo aj ďalšie vynikajúce slovenské či české stand-upy: Simona: Donaha!, Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce, Samo Trnka: Manžel, otec, hovado, Ondřej Sokol: Celebrity, či Kozub: Bez urážky!

image

Nový stand-up na Voyo bude s Kubom Lužinom.

Nakrúcanie stand-up comedy Láska zvíťazí sa bude konať už v pondelok 10. júna 2024 v Starej tržnici v Bratislave a fanúšikovia stand-upov môžu byť pri tom. Pripravené sú dve predstavenia o 17:00 hodine a o 20:00 hodine. Hosťami, ktorí rozhodne pobavia, budú skvelí komici Ivan Kostra a Milan „Docent“ Sedliak. Fanúšikovia nájdu vstupenky už teraz v predaji v sieti Ticketportal. Voyo Špeciál Kubo Lužina: Láska zvíťazí prinesie Voyo počas leta tohto roka.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
15. máj 2024 12:55