Nový autorský seriál Zlatice Švajdovej Puškárovej sa volá „Zlaté talenty so Zlaticou“.
StoryEditor

Zlatica Švajdová Puškárová sa vracia na obrazovky s vlastným autorským projektom

18.06.2024, 09:25
Autor:
redred

Nový autorský seriál dlhoročnej tváre televízie s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“ sa už čoskoro stane pravidelnou súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny.

Populárna moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa naplno vracia na obrazovky televízie Markíza s vlastným autorským projektom, ktorý sa už čoskoro stane stabilnou súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny. Pôjde o pravidelnú reportážnu sériu s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“, v rámci ktorej bude skúsená novinárka cestovať po celom Slovensku a netradičným spôsobom predstavovať divákom a diváčkam talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť.

image

Zlatica Švajdová Puškárová prichádza do Televíznych novín s novým autorským projektom.

Peter Frolo
„Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám inú tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné. Chcem tak prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na talenty, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť. Vidím príležitosť práve v tomto kritickom období prirodzene vyvolať hrdosť a nie nenávisť,“ vysvetľuje svoj autorský zámer Zlatica Švajdová Puškárová. 

„Veľmi nás teší, že sa Zlatica vracia na obrazovky TV Markíza a že bude môcť v Televíznych novinách opäť preukázať svoj nesporný novinársky talent. Keďže sa chce plne venovať svojmu autorskému seriálu, nateraz sa s ňou diváci a diváčky nebudú stretávať v pozícii moderátorky hlavnej spravodajskej relácie. Naďalej s ňou však počítame aj pri moderovaní mimoriadnych relácií pri príležitosti významných slovenských i svetových udalostí,“ hovorí Michal Kratochvíl, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

image

Zlatica nateraz opúšťa kreslo moderátorky Televíznych novín.

TV Markíza sa zároveň obracia s výzvou aj na širokú verejnosť: "Ak máte vo svojom okolí výnimočný talent, alebo talenty, ktoré by malo spoznať celé Slovensko, určite nám o tom dajte vedieť na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.."

Zlatica Švajdová Puškárová sa na obrazovky TV Markíza vrátila po štvormesačnej prestávke v piatok 14. júna prostredníctvom exkluzívneho rozlúčkového rozhovoru s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Už čoskoro sa s ňou však diváci a diváčky budú môcť stretávať každú sobotu v Televíznych novinách v jej novom autorskom seriáli. „Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie, už teraz však viem povedať, že ma veľmi baví,“ uzavrela Zlatica Švajdová Puškárová.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
20. júl 2024 08:46