Seriál Za všetkým hľadaj Agátu uvedie Disney1 od 19. septembra.
StoryEditor

Disney+ odhaľuje podrobnosti ku seriálu Za všetkým hľadaj Agátu od televízie Marvel

10.07.2024, 08:59
Autor:
redred

Showrunnerom seriálu Jac Schaeffer, ktorý stál aj za WandaVision, si sadol aj na režisérsku stoličku prvej časti tohto nového seriálového počinu.

Spoločnosť Disney+ predstavila trailer a plagát k pripravovanému hranému seriálu od Marvel Television Za všetkým hľadaj Agátu [Agatha All Along]. Príbeh sleduje postavu Agáty z oceňovaného seriálu WandaVision, ktorá sa vydáva na nebezpečnú a záhadnú cestu plnú skúšok a útrap. Showrunnerom seriálu je Jac Schaeffer, ktorý stál aj za WandaVision a je režisérom prvej časti.

image

Za všetkým hľadaj Agátu uvedie Disney+ v septembri.

Courtesy of Marvel Television
"V úvode seriálu Za všetkým hľadaj Agátu sledujeme bezmocnú a zraniteľnú Agátu Haknessovú, kedysi neslávne známu bosorku, ktorú istý podozrivý mladík oslobodí spod kliatby. Agátu zaujme mladíkova ponuka vydať sa legendárnou Cestou hrôz, na ktorej číhajú mnohé nástrahy a skúšky. Bosorka, ktorá prežije a Cestou hrôz zdarne prejde, získa to, čo jej najviac chýba. Spoločne so záhadným mladíkom založí Agáta nový koven a s ďalšími tromi bosorkami a jednou civilistkou sa vydajú Cestou hrôz," informuje svetový streamer.

image

Kathryn Hahnová sa vracia ako Agáta Harknessová, streamer uvedie premiéra v dvoch častiach naraz, potom chystá novú časť každý štvrtok.

Courtesy of Marvel Television
Okrem Kathryn Hahnovej sa v seriáli predstavia aj Joe Locke, Sasheer Zamataová, Ali Ahnová, Maria Dizziaová, Paul Adelstein, Miles Gutierrez-Riley, Okwui Okpokwasiliová, Debra Jo Ruppová, Patti LuPoneová a Aubrey Plazaová. Výkonnými producentmi sú Kevin Feige, Louis D‘Esposito, Brad Winderbaum, Mary Livanosová a Jac Schaeffer.

image

Agathu Harkness bude hrať Kathryn Hahn.

Courtesy of Marvel Television
Seriál režírujú Jac Schaeffer, Rachel Goldbergová a Gandja Montierová. Prvé dve časti seriálu Za všetkým hľadaj Agátu od televízie Marvel budú mať premiéru 19. septembra exkluzívne na Disney+.

Spoločnost Disney+ odhalila trailer k novému seriálu Za všetkým hľadaj Agátu od televízie Marvel.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
19. júl 2024 07:50