Hostia víkendových politických diskusií.archív
StoryEditor

Víkendové diskusie: Prežije vláda s tesnou väčšinou a čaká nás vážna plynová kríza?

31.01.2025, 16:47

Do ponuky víkendových politických debát od tohto týždňa pribudla nová relácia z dielne JOJ Group Politika 24, no naopak STVR bola nútená po odchode moderátora Sobotných dialógov svoju reláciu túto sobotu zrušiť.

Sobotné dialógy

STVR reláciu Sobotné dialógy v Rádiu Slovensko v sobotu 1. februára neodvysiela, a to vzhľadom na rozhodnutie Mateja Baránka ukončiť svoje pôsobenie na pozícii moderátora tejto diskusnej relácie. "Vedenie Sekcie spravodajstva robí všetko pre to, aby sa relácia Sobotné dialógy čo najskôr vrátila do vysielania Rádia Slovensko," znie stanovisko vedenia STVR. 

image

Politika 24. 

Politika 24

Kedy: nedeľa 2. februára 2025 od 10:00 hodiny

Kde: JOJ 24

Moderuje: Lenka Ježová

Hostia diskusie: Predseda vlády a predseda strany Smer - SD Robert Fico.

Okruhy a témy diskusie: Najaktuálnejšie politické a spoločenské témy. 

image

V politike.

archív
V politike

Kedy: nedeľa 2. februára 2025 od 11:00 hodiny

Kde: ta3

Moderuje: Braňo Kráľ

Hostia diskusie: podpredseda vlády Smer-SD, minister obrany Robert Kaliňák a poslanec NR SR za Progresívne slovensko Tomáš Valášek

Okruhy a témy diskusie: Koalícia vo februári prežije s tesnou väčšinou, no aká je jej budúcnosť? Malatinec a huliakovci podporia stavebnú legislatívu a zdravotnícke zákony, no sporné témy vláda odsúva. Premiér Fico chce jasné počty poslancov, s ktorými môže počítať. Opozícia naopak tlačí na predčasné voľby a prezident zvoláva politických lídrov na rokovanie.

image

O 5 minút 12.

archív
O 5 minút 12

Kedy: nedeľa 2. februára 2025 od 11:55 hodiny

Kde: Jednotka a vo vysielaní STVR :24

Moderuje: Marek Gudiak 

Hostia diskusie: Poslanec NR SR zo strany Hlas-SD Michal Bartek, poslanec NR SR za SNS Roman Michelko, poslanec NR SR a člen predsedníctva hnutia KDH Ján Horecký a poslanec NR SR, podpredseda strany SaS Marián Viskupič.

Okruhy a témy diskusie: Politická situácia a pozície strán pred schôdzou NR SR, snahy o presadenie hodnotových tém v ústave a zahranično-politické smerovanie a záujmy SR.

image

Na telo.

archív
Na telo

Kedy: nedeľa 2. februára 2025 od 13:00 hodiny

Kde: TV Markíza

Moderuje: Karolína Lacová

Hostia diskusie: Ministerka hospodárstva a podpredsedníčka strany Hlas-SD Denisa Saková a poslancom NR SR za KDH Jozef Hajko.

Okruhy a témy diskusie: Aktuálna politická situácia, vrátane vývoja v strane Hlas-SD a posunu v rokovaniach s Rudolfom Huliakom. Témou budú aj otázky spojené s podporou vlády pred nadchádzajúcou schôdzou parlamentu. Naďalej pokračujú rokovania o dodávkach plynu, pričom jednou z možností je azerbajdžanský plyn. Čaká Slovensko a Európsku úniu vážna plynová kríza? 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
31. január 2025 16:49