BratislavaDen.sk je 4. mesiac po sebe jednotkou v regionálnej kategórii, prekročil 250-tisíc čitateľov na webeBratislava Deň
StoryEditor

BratislavaDen.sk je 4. mesiac po sebe jednotkou v regionálnej kategórii, prekročil 250-tisíc čitateľov na webe

30.09.2021, 00:00
Už sedem rokov prináša bratislavský internetový denník BratislavaDen.sk aktuálne správy. Za ten čas si získal pevné postavenie na internete a sociálnej sieti Facebook. Portál prináša správy, aktuality a zaujímavosti nielen z mesta, ale taktiež z celého Bratislavského kraja.

Pod portál BratislavaDen.sk spadajú tiež domény mestských častí ako PetrzalkaDen.sk, RuzinovDen.sk a ďalšie, v celkovom počte 18.

Posledné 4 mesiace dosiahol web BratislavaDen.sk prvé miesto z hľadiska reálnych užívateľov RU podľa IABmonitor.sk. V priebehu mesiaca august navštívilo web až 250-tisíc čitateľov a ďalší ľudia čítali informácie na facebookových stránkach.

K hlavnej Facebook stránke BratislavaDen.sk s 24-tisíc fanúšikmi prislúchajú aj skupiny ohľadom sprostredkovania práce s 84-tisíc ľuďmi a realít s 58-tisíc ľuďmi, ktoré sú veľmi aktívne.

Perličkou na sociálnych sieťach je facebooková stránka „Stará Bratislava na fotografiách a obrazoch – BratislavaDen.sk“ s 38-tisíc ľuďmi. Tvoria ju najmä milovníci starej Bratislavy, taktiež aj fanúšikovia histórie hlavného mesta.

Čitatelia portálu sú v rôznych vekových kategóriách, pričom prevažná väčšina je v zastúpení žien.

BratislavaDen.sk plánuje v dohľadnej dobe kompletný redizajn, vytvorenie videopodcastov a po vzore zahraničných, pôvodne regionálnych spravodajských médií, aj rozšírenie o celoslovenské správy.

BratislavaDen.sk infografika:

Celé PDF BratislavaDen.sk zobrazíte na tejto linke TU

BratislavaDen.sk spadá pod skupinu webov iSicommerce, ktorá má mesačne dosah na viac ako milión ľudí na Slovensku. Patrí sem web s odborným obsahom o zdraví Zdravoteka.sk, spravodajské ZdravotnickeSpravy.sk, web pre podnikateľov a živnostníkov Podnikam.sk, sociálna sieť a databáza firiem Foaf.sk, Byvaniehrou.sk, viacero facebookových komunít a tiež ďalší regionálny web NitraDen.sk.

iSicommerce infografika:

BratislavaDen.sk je 4. mesiac po sebe jednotkou v regionálnej kategórii, prekročil 250-tisíc čitateľov na webe BratislavaDen.sk je 4. mesiac po sebe jednotkou v regionálnej kategórii, prekročil 250-tisíc čitateľov na webe

Celé PDF Zdravoteka.sk zobrazíte na tejto linke TU

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = news/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 21:43