Majiteľ Televízie TA3 predstavil svoje plány. Do televízie prídu konzultanti, ktorí robili pre CNN aj BBCTA3
StoryEditor

Majiteľ Televízie TA3 predstavil svoje plány. Do televízie prídu konzultanti, ktorí robili pre CNN aj BBC

31.01.2022, 16:00
Nový  majiteľ spoločnosti C.E.N. s.r.o., mediálny magnát Michal Voráček, spolu s novým CEO Jánom Svobodom predstavili najbližšie strategické ciele pracovníkom spravodajskej Televízie TA3.

Už tento týždeň prídu na Slovensko konzultanti, ktorí sa podieľali na tvorbe transformácií vo viacerých médiách po celom svete. Na svojom konte majú konzultačnú činnosť a mnohé inovácie vo viac ako 110 krajinách na 6 kontinentoch. Z televízií je to napr. CNN, BBC,  CNBCTV 18, z printových médií El Mundo, Le Monde, The New York Times.

Michal Voráček:

„Ak máme ísť rýchlo, overene a naživo, musíme byť skutočne rýchli, využiť všetky trendy a inovácie.“ Majiteľ Televízie TA3 predstavil svoje plány. Do televízie prídu konzultanti, ktorí robili pre CNN aj BBC Majiteľ Televízie TA3 predstavil svoje plány. Do televízie prídu konzultanti, ktorí robili pre CNN aj BBC TA3

Ján Svoboda:

„S týmto tímom mám už skúsenosť a som presvedčený, že Televízia TA3 ocení koncepty a metódy, ktoré navrhnú. Ide skutočne o celosvetových lídrov v ich obore.“

Michal Voráček sa okrem pracovníkov Televízie TA3 stretol aj so správcom Nadácie Televízie TA3 Petrom Káčerom. Uviedol, že veľkú pozornosť chce venovať aj nadačnej činnosti.

menuLevel = 2, menuRoute = news/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 22:36