Všetko o návrate detí do škôl. Piatkové tematické vysielanie na TA3TA3
StoryEditor

Všetko o návrate detí do škôl. Piatkové tematické vysielanie na TA3

29.04.2021, 12:00
Autor:
HNHN
Čo čaká deti a študentov po návrate do škôl a ako zmenila pandémia naše školstvo. To je téma, ktorou sa budeme zaoberať vo vysielaní už tento piatok 30. apríla 2021. Otvárame školy, ale ako využijeme poznatky z dištančného vzdelávania?

Niektorí rodičia sa obrátili na právnikov a žalujú školy. Nesúhlasia s tým, aby ich deti nosili rúško a aby ich testovali.

V štúdiu privítame ministra školstva SR Branislava Gröhlinga, riaditeľov škôl či psychológa. Prinesieme vám živé vstupy zo základných a stredných škôl, porovnáme ich otváranie u nás a v zahraničí.

Priestor dostanú aj diváci prostredníctvom svojich otázok, ktoré môžu posielať do piatka 30. 4. 2021 na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Sledujte TA3 v piatok 30. apríla 2021 od 8.30

Rýchlo, overene, naživo

TA3 má už 20 rokov nezastupiteľné miesto na slovenskom mediálnom trhu ako jediná spravodajská televízia. Patrí medzi najdôveryhodnejšie mediálne značky, čo opakovane potvrdzujú prieskumy britského Inštitútu Reuters pre výskum žurnalistiky na Oxfordskej univerzite. Televíziu TA3 si podľa peoplemetrového merania zapne denne viac ako 1 mil. divákov.

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = news/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
07. jún 2023 19:08