TA3
StoryEditor

Všetko o otváraní akvaparkov a kúpalísk na TA3 už tento piatok

27.05.2021, 10:00

Protipandemické opatrenia sa dotkli aj akvaparkov, plavární či kúpalísk, ktoré sú dôležitou súčasťou letného relaxu Slovákov. Plavárne sú už otvorené, avšak akvaparky a kúpaliská na otvorenie plnej prevádzky stále len čakajú. Ako bude vyzerať tohtoročné kúpanie? Oplatí sa otvoriť kúpaliská či akvaparky počas reštrikčných obmedzení? Opýtame sa priamo ich majiteľov či prevádzkovateľov už tento piatok počas tematického dňa na TA3.

V štúdiu privítame riaditeľov akvaparkov a hygienikov.

Priestor dostanú aj diváci prostredníctvom svojich otázok, ktoré môžu posielať do piatka 28. 5. 2021 na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 Sledujte TA3 v piatok 28. mája 2021 od 8.30

Rýchlo, overene, naživo

TA3 má už 20 rokov nezastupiteľné miesto na slovenskom mediálnom trhu ako jediná spravodajská televízia. Patrí medzi najdôveryhodnejšie mediálne značky, čo opakovane potvrdzujú prieskumy britského Inštitútu Reuters pre výskum žurnalistiky na Oxfordskej univerzite. Televíziu TA3 si podľa peoplemetrového merania zapne denne viac ako 1 mil. divákov.

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = news/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 22:38