Všetko o záplavách a povodniach na TA3 už tento piatokTA3
StoryEditor

Všetko o záplavách a povodniach na TA3 už tento piatok

03.06.2021, 00:00

Silné prívalové dažde a vyliate rieky dokážu zatopiť domy, pivnice a zničiť cesty či celé ulice. Sú to škody, ktoré sa rátajú v tisícoch eur. Aké plány má ministerstvo životného prostredia s riešením takýchto prípadov? Ľudia často očakávajú aj pomoc zo strany štátu či poisťovní. Akej pomoci sa môžu dočkať od miest a obcí? Ktoré kroky majú ľudia urobiť, aby dostali štátnu pomoc? Týmto témam sa budeme venovať už tento piatok počas tematického dňa na TA3.

V štúdiu privítame štátneho tajomníka ministerstva životného prostredia, predstaviteľa vodohospodárskej výstavby, poisťovne a prinesieme živé vstupy z miest, ktoré postihli záplavy.

Priestor dostanú aj diváci prostredníctvom svojich otázok, ktoré môžu posielať do piatka 4. 6. 2021 na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Sledujte TA3 v piatok 4. júna 2021 od 8.30

Rýchlo, overene, naživo 

TA3 má už 20 rokov nezastupiteľné miesto na slovenskom mediálnom trhu ako jediná spravodajská televízia. Patrí medzi najdôveryhodnejšie mediálne značky, čo opakovane potvrdzujú prieskumy britského Inštitútu Reuters pre výskum žurnalistiky na Oxfordskej univerzite. Televíziu TA3 si podľa peoplemetrového merania zapne denne viac ako 1 mil. divákov.

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = news/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 00:15