Slovenská sporiteľňa
StoryEditor

Platenie mobilom aj v novej kampani Slovenskej sporiteľne pre mladých

05.08.2019, 09:52
Autor:
TSTS
„Zaži epické leto so SPACE účtom“ je headlinom novej kampane Slovenskej sporiteľne, ktorá cieli na mladých od 15 do 20 rokov. Tento rok sa banka rozhodla strategicky prepojiť kampaň na SPACE účty s jej hlavnou komunikáciou „A čo si mobilom kúpiš ty?“ Najväčšia banka ako jedna z prvých na Slovensku pred mesiacom spustila Apple Pay. Po tom, čo vlani priniesla službu Google Pay, sú mobilné platby v Slovenskej sporiteľni dostupné pre oba hlavné operačné systémy.

„Pri tvorbe kampane sme pracovali s insightom ako daná cieľová skupina vníma leto. Pre mnohých je to najmä obdobie voľného času a túžby po užívaní si. Nie všetci si však môžu dovoliť splniť svoje sny. Preto sme pre nich pripravil súťaž, aby mohli zažiť skutočne epické leto,“ hovorí Peter Holík, vedúci marketingovej komunikácie Slovenskej sporiteľne. 

Súťaž „Epické leto so SPACE účtom“ prebieha na webe www.space.sk. Hlavnou výhrou je mobilný telefón, s ktorým výherca získa aj 500 €, vďaka čomu môže pohodlne platiť cez Apple Pay. „K epickému letu mladým určite pomôžu aj ďalšie výhry, napríklad chatovačka s kamarátmi či vouchery na letenky. Rovnako ako možnosť ʻzarobiť siʻ 20 eur vďaka plateniu cez Google Pay alebo Apple Pay. SPACE účet junior a študent sú určené pre deti a študentov už od 8 rokov pričom sú bez poplatku,vysvetľuje Peter Holík.

S hľadiska mediálnej stratégie Slovenská sporiteľňa využije hlavne Instagram, Youtube, Tinder, Spotify či programaticky nakupované bannerové plochy. V komunikácií sa okrem rôznych “špeciálok” objaví parkurista Johny, ktorý je tvárou mobilných platieb Slovenskej sporiteľne.

Vizitka kampane:
Agentúra: Zaraguza
Kreatívny riaditeľ: Michal Pastier
Stratég: Juraj Pobjecký
Art director: Milan Malý
Senior copywriter: Eva Myjavcová, Kornélia Pazderková
Social media: Nina Čepková, Michaela Stanová
Account: Jaroslava Huljaková, Katarína Kaššová
Režisér:  Peter Czirkai
Produkčná spoločnosť: Protos productions
Hudba: Premium beats 

01 - Modified: 2022-11-02 09:18:56 - Feat.: - Title: Slovenská sporiteľňa vo vianočnej kampani oživila Jula Satinského. Ako vznikal spot a s čím mala umelá inteligencia najväčšie problémy? 02 - Modified: 2022-10-14 07:07:15 - Feat.: - Title: Slovenská sporiteľňa prináša seriál o bezpečnosti: Hoaxy a obavy komunikujeme s humorom, ktorý neuráža 03 - Modified: 2022-09-07 12:16:44 - Feat.: - Title: Nová posila Slovenskej sporiteľne. Klaudia Drábiková je riaditeľkou odboru klientskych potrieb 04 - Modified: 2022-08-25 08:40:19 - Feat.: - Title: Pomôžte našej krajine, nabáda v kampani Slovenská sporiteľňa 05 - Modified: 2022-07-07 08:20:46 - Feat.: - Title: Case study: Vlastné televízne štúdio k dispozícii 24/7. Kam až siahajú súčasné inovácie v korporátnej komunikácii?
menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
31. január 2023 10:43