StoryEditor

Čo vás čaká a neminie vo filmovom svete v marci?

10.03.2020, 09:55
Autor:
TSTS
Cinema City si pripravila zaujímavú ponuku špeciálnych večerov.

Marec opäť prinesie niekoľko zaujímavých noviniek zo sveta filmu. Týmito akciami láka divákov Cinema City:

Ladies Movie Night s filmom 3Bobule

Znova prišiel ten deň v mesiaci, kedy dámy zahodia povinnosti za hlavu a pôjdu si vychutnať babský večer, tak ako sa patrí. Welcome drink, súťaženie v tombole a premietanie filmu 3Bobule, toto všetko na nich čaká na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea.

Cinema City

​Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Teraza Ramba) sa stali majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat. Každodenné starosti však dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to teraz až tak neklape. Navyše prichádza rozhodujúci čas vinárskeho roka – vinobranie. Honza s Klárou majú problémov nad hlavu. S veriteľmi a políciou na krku, za pomoci starých známych susedov Kozderkou (Miroslav Táborský) a Františka (Marián Roden) začína séria komických omylov a nedorozumení. Premiéra filmu sa uskutoční 10. marca.

Bloodshot

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako BLOODSHOT - supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň? Cinema City bude film premiétať aj v 4DX a SUPERSCREEN. 

Cinema City

Maratón Tiché miesto 2

Nevie sa, odkiaľ prišli, ale okamžite po invázií sa na našej planéte postavili na vrchol potravinového reťazca. Reagovali na akýkoľvek zvuk a jeho pôvodcu bleskovo zlikvidovali. Abbottovi prežili vďaka tomu, že sa kvôli najstaršej dcére všetci naučili komunikovať pomocou posunkovej reči. Lenže ani to im nakoniec nepomohlo, pri stretávke s votrelcami to neprežil otec Lee a matka Evelyn zostala s troma deťmi úplne sama.

Cinema City

​Pragmatickej žene je jasné, že prežiť dokážu len s pomocou ďalších živých. Práve začína príbeh druhej časti Tichého miesta. Abbottovi opúšťajú svoju farmu, svoje relatívne bezpečné útočisko. Vydávajú sa na extrémne nebezpečnú púť, kde ich na konci čaká niekto, kto im pomôže. V Cinema City si môžete vychutnať Tiché miesta prvú a druhú časť hneď po sebe s Hororovým maratónom. Film sa bude premietať od 19.3. aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark.

Snežná hliadka 

Polárny lišiak Swifty doručuje zásielky a každý deň sníva o tom, že sa stane najlepším kuriérom v družine Hviezdnych severských psov. Aby dokázal, že na to má, rozhodne sa doručiť záhadnú zásielku na tajné miesto. Až pred dverami zistí, že ide o nedobytnú pevnosť, kde prefíkaný zloduch Otto Von Walrus spriada plány na zničenie Arktídy a ovládnutie sveta. Swifty neváha a s pomocou svojich priateľov zostaví Snežnú hliadku, ktorá musí odvrátiť hroziace nebezpečenstvo.

Cinema City

Mulan aj v 4DX

Keď cisár Číny vydá nariadenie, že jeden muž z rodiny musí slúžiť v cisárskej armáde na obranu krajiny pred útočníkmi zo severu, Hua Mulan, najstaršia dcéra váženého bojovníka, zaujme miesto svojho chorého otca. V prestrojení za muža prekonáva Hua Mulan nástrahy na každom kroku svojej cesty a učí sa využívať svojej vnútornej sily a prijať svoj skutočný potenciál. Táto epická cesta z nej nielen urobí váženého bojovníka, ale vyslúži si aj rešpekt celého národa... a tiež aj hrdého otca.

Cinema City

menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 05:59