Supraphon
StoryEditor

Na ústa rúška a do uší audioknihy. Supraphon ponúkne každý týždeň niekoľko audiokníh zdarma

23.03.2020, 16:10
Autor:
TSTS
Vybrané nahrávky patria do zlatého fondu Supraphonu.

V dňoch karantén a obmedzenia pohybu obyvateľstva prichádza vydavateľstvo Supraphon so špeciálnou ponukou, ktorou chce pod heslom „Radosť z počúvania“ prispieť k optimistickejšej atmosfére v domácich karanténach.

Každý týždeň ponúkne na webe Supraphonline.cz na stiahnutie niekoľko audiokníh zdarma. Vybrané nahrávky patria do zlatého fondu Supraphonu a prinášajú v podaní tých najlepších hercov príbehy plné dobrodružstva, statočnosti, lásky a nádeje, ktorá nikdy neumiera…

​V prvej kolekcii poslucháči nájdu:

  • Neodolateľný anglický humor v románe spisovateľa Jerome Klapku Jerome Tři muži ve člunu v kongeniálnom podaní Miroslava Horníčka.
  • Legendárne dobrodružstvo Karla Maya Vinnetou, ktoré v skvelej audio dramatizácii majstrovsky rozohrali Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý.
  • Príbeh najslávnejšieho stroskotanca všetkých čias v románe Daniela Defoa Robinson Crusoe s vynikajúcim hereckým stvárnením Jiřího Adamíru, Jaroslava Kepku, Ladislava Peška a Martina Růžka.
  • Pohádky Boženy Němcovej a Karla Jaromíra Erbena. Štvoralbum obsahuje rozprávky pre najmenšie deti (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné rozprávky pre mladších školákov (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i veľkú dramatizáciu rozprávky O bílém hadu, ktorá má šancu zaujať i dospelých poslucháčov.

Táto akcia platí až do odvolania.

menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 02:23