Súťaž vychádza z legendárnej hry Míny. Úlohou súťažiaceho je, čo najrýchlejšie nájsť dve voľné miesta v Aréne bez toho, aby klikol na obsadené sedadlo hostí. Výhru získa hráč s najlepším časom.
Súťaž bude trvaťdo 11. mája. Celkovo bude pozostávať z jedenástich kôl, pričom jedno kolo potrvá dva dni. V každom kolesa súťaží o dve vstupenky na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2015. Dokopy tak banka Zuno rozdá22 vstupeniek na základnú a vyraďovaciu časť šampionátu.
Hlavná výhra je o niečo atraktívnejšia. Súťaží sa o vstupenky na finálové zápasyšampionátu, o ktoré môžu zabojovať aj tí, ktorý nepatria k najrýchlejším hráčom. Šancu na výhru má totiž naozaj každý.„Celý projekt bol vytvorený v duchu férovosti. Jeho mechanikusme vymysleli tak, aby mal každý šancuna výhru. Teda aj ten, komu sa v hre až tak nedarilo,“ hovorí Ewa Golińska, Marketing Expertonline banky Zuno.
V prvých kolách teda vyhrávajú najrýchlejší súťažiaci, ale výhercom hlavnej ceny bude ten, kto najlepšie zodpovie súťažnú otázku na webe http://www.zuno.sk/landing/narovinu/.
Z odpovedí vznikne tzv. Férometer bánk na Slovensku, ktorý znázorní, do akej miery ľudia banky považujú za férové alebo naopak za neférové.
Zdroj: Black Apple