StoryEditor

Spoločnosť Möbelix SK, otvára na Slovensku v poradí už šiesty obchodný dom s nábytkom, tentokrát v Nitre

19.04.2016, 12:05
Autor:
HNHN
Obchodný dom je pilotným projektom vo využití nových technológií v maloobchode, ktoré prinesú zákazníkom väčší komfort pri nákupe. Systém bude spoločnosť postupne zavádzať aj do ostatných prevádzok.

Novinkou sú aj kuchynské riešenia, ktoré inšpirujú. Vstavané spotrebiče Gorenje od známeho návrhára Phillipe Starcka sú v línii so súčasným dizajnom. Prostredníctvom kuchynského systému ozvučenia Häfelle, ktorý funguje cez bluetooth zariadení IOS, alebo Android, si teraz bez problémov navolíte tú správnu náladu. Samozrejmosťou je aj bezdrôtové nabíjanie vášho smartphonu na kuchynskej linke, alebo bezdotykové otváranie skriniek. Kuchyňa sa tak stáva miestom, kde varenie je príjemným relaxom.

Spoločnosť Möbelix svojim zákazníkom prináša aj ďalšiu novinku v podobe 3D plánovania sedacích súprav. Prostredníctvom iPadov, ktoré majú k dispozícii zamestnanci, si môže zákazník priamo na mieste vyskladať sedaciu súpravu podľa svojich špecifických potrieb.

Pri príležitosti otvorenia obchodného domu v Nitre, prvých 200 zákazníkov, ktorí si zakúpia posteľ, dostanú dva anatomické vankúše zdarma ako darček.

O spoločnosti Möbelix
Otvorením novej predajne v Nitre 20.4.2016 rozširuje Möbelix svoju medzinárodnú expanziu ďalej. V Európe je Möbelix Nitra už 72 predajňou koncernu, ktorí pôsobí v 5 krajinách (Rakúsko 52, Česká republika 9, Slovenská republika 6, Maďarsko 4, Chorvátsko 1). Möbelix Slovensko je súčasťou skupiny XXXLutz KG.
Prvý Möbelix vôbec bol otvorený v Rakúsku v St. Florian (v blízkosti Linz) v roku 1989. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2008 a prvá predajňa bola otvorená v Bratislave. Momentálne na Slovensku zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v šiestich predajniach a centrále, vrátane nového obchodného domu v Nitre.

Zdroj: OmnicomMediaGroup

menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. október 2023 00:23