Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.05.2021, 07:00

Digitálny týždeň: Influencer a celebrita sveta rubikových kociek dobíja internet

A tiež: Geekovské DIY patrí Nintendu a najluxusnejšie AirTags zas Hermès.

Digitálny týždeň: Influencer a celebrita sveta rubikových kociek dobíja internet
Zdroj: Televisa

Musk je nevypočítateľný, ale sám si to určite prepočítal

Pred časom sme napísali, že Tesla dokazuje budúcnosť Bitcoinu, keď drží menu v hodnote 2,48 miliardy dolárov a dokonca umožnila platiť za svoje elektromobily práve Bitcoinom. To však podľa všetkého už neplatí – Musk vypustil doslova atómovú bombu, keď sa na Twitteri nechal počuť o znepokojení z enviromentálneho dopadu Bitocinu. Toho istého, ktorému pomohol dva mesiace dozadu raketovo vystreliť, hoci bol už vtedy rovnako enviromentálne kontroverzný.

Najluxusnejší AirTag znova od Hermès

O novom Apple AirTag sme hovorili nedávno, odvtedy sa začali predávať aj na Slovensku. Štandardný AirTag stojí asi 35 eur a ak ste fanúšikom originálneho Apple príslušenstva, tak podobnú sumu stojí prívesok.

Ak však chcete vidieť skutočný luxus, náš obľúbený Unbox Therapy natočil video o edícii Apple Hermès AirTag za sumu 10x prevyšujúcu cenu obyčajného AirTagu. Akokoľvek si budete ťukať na čelo, to odbaľovanie je skutočne okázalý zážitok a sme presvedčení, že svoju klientelu si nájde.

Influencer a celebrita sveta rubikových kociek dobíja internet

Jeho Tik Tok profil sledujú tri milióny ľudí, na Instagrame sa ešte len rozbieha. My sme ho objavili vďaka postu od auto-celebrity supercarblondie. Alex Ivanchak má len 22 rokov, drží 26 národných rekordov v skladaní rubikovej kocky a jeho špecializáciou sú portréty, ktoré sú poskladané výhradne z kociek. WOW!

DIY: Geek edícia

Aby nebola reč len o luxuse, poďme sa pozrieť na geekovský DIY projekt od StonedEdge, nadšenca Nintenda. Ten si povedal, že by bolo super zmestiť výkon súčasného Nintendo Wii do veľkosti dvadsaťročného GameBoy Advance SP a... podarilo sa! Byty v Bratislave pre to asi nezlacnejú, ale nie je to milé?

ADMA: nový e-book o influenceroch

Influencer marketing je dnes už neodmysliteľnou súčasťou marketingovej stratégie mnohých spoločností. Tento rok bolo kľúčové slovo „influencer“ cez Google hľadané 1 500-násobné krát viac ako pred 3 rokmi a podľa výsledkov, ktoré influencer marketing generuje, sa zdá, že jeho vyhľadávanie bude stúpať aj naďalej. Stiahnite si náš nový e-book a dozviete sa viac!

Rubriku #digitalnytyzden prinášajú Stratégie v spolupráci s ADMA.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.