Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.11.2019, 15:57

Tatra banka ohlásila zmenu na pozícii event manager

Tím posilní Anna Javorská z Hitchhikers Films.

Tatra banka ohlásila zmenu na pozícii event manager
Zdroj: Tatra banka

Od novembra dochádza v Tatra banke k zmene na pozícii event manager. Katarínu Keder, ktorá odchádza na materskú dovolenku, nahradí Anna Javorská.

Byť súčasťou najlepšej produkcie na Slovensku v Hitchhiker Films bolo pre mňa veľkou cťou a zároveň každodennou radosťou. Spolu s ľuďmi, v ktorých som našla druhú rodinu, mám za sebou výroby pre tie najlepšie značky na Slovensku. Riadim sa heslom, “Dôveruj životu vo všetkom, čo prináša.” Dnes som preto vďačná za príležitosť opäť spojiť svoje profesionálne smerovanie s Tatra bankou a teším sa na krásne a zmysluplné projekty, ktoré mám pred sebou,“ uviedla Anna Javorská.

„Vždy som si nesmierne vážila múdrych ľudí na strane našich partnerov, vnímam našu spoluprácu tak, že sme vlastne jeden tím, len sedíme v rôznych firmách. S Aničkou spolupracujeme už veľa rokov, predtým cez MBV, teraz veľa rokov v Hitchhikroch. Naše hodnoty a chápanie sveta sú si veľmi blízke, je mi cťou, že Anička prichádza so svojimi skúsenosťami k nám. Má sa na čo tešiť, tento tím je parádne vyskladaný profesne aj ľudsky vzácnymi ľuďmi. Viem, že to nie je samozrejmosť, o to viac si to uvedomujem a som za nich vďačná. Na Anku sa tešíme a budeme sa o ňu dobre starať!:-)," povedala Milada Halová, riaditeľka Odboru komunikácie a stratégie značiek Tatra banka a Raiffeisen banka.

Anna Javorská vyštudovala Masmediálnu komunikáciu na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a časť štúdia absolvovala na Film and Media Studies na University of Copenhagen. V roku 2009 sa vrátila späť na Slovensko a začala pracovať ako produkčná v agentúre Eventual (Made by Vaculik). Z tejto pozície zastrešovala pre Tatra banku okrem iného aj návštevy a prednášky laureátov Nobelových a Pulitzerových cien. V rokoch 2012 a 2013 bola v Leopard Production zodpovedná za eventy a nakrúcania spotov pre klienta z telekomunikačného sektora. Od roku 2013 sa jej kariéra spojila s Hitchhikers Films. Z pozície produkčnej spolupracovala pri výrobe televíznych spotov pre viacero veľkých zahraničných značiek.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.