Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.08.2020, 13:40

Elite Solutions má nového Art Directora

Je ním Jozef Kyselica.

Elite Solutions má nového Art Directora
Zdroj: Elite Solutions

Do agentúry Elite Solutions prišla výrazná posila. Na pozíciu Art Directora nastúpil Jozef Kyselica. Na starosti bude mať najdôležitejších klientov a komplexný dohľad nad vizuálnymi výstupmi agentúry. 

S Jofanom sme si už spoluprácu v minulosti skúsili externe a neskôr aj interne. Okamžite bol výraznou posilou a to nielen po grafickej, ale aj líderskej stránke, keďže v reklame si toho už odskákal viac ako dosť. Okrem toho je to výborný parťák do kolektívu čo je veľmi dôležité. Tešíme sa z jeho návratu a na všetky joby, ktoré nás spoločne čakajú.” hovorí Marián Hlinka, Client Service Director z agentúry Elite Solutions.

“Verím, že sa nám spoločne podarí urobiť, vymyslieť a vyhrať veľa pekný veci. Už teraz makáme na mnohých veľkých projektoch, ktoré ma nesmierne bavia. V tíme máme veľa šikovných a ambicióznych ľudí, s ktorými sa veľmi fajn spolupracuje. Teším sa na všetky nové výzvy ktoré v Elite zažijem”, doplnil Jozef Kyselica. 

Jozef Kyselica v minulosti dlhodobo pôsobil vo Wiktor Leo Burnett a neskôr v Apple Pie. Na svojom konte má viacero slovenských i zahraničných reklamných ocenení. Počas svojej kariéry pracoval pre mnohých korporátnych klientov ako Zlatý Bažant, Lidl, O2, Slovnaft, Budiš, Fatra, McDonald´s, Prima banka, Dôvera, Kia či Harmony.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.